logo

EPG, expresní balíková služba do zahraničí od České pošty

Potřebujete poslat balík do zahraničí ? Chcete, aby dorazil rychle, bezpečně a za velmi zajímavou cenu ? Česká pošta připravila novou expresní službu s názvem Obchodní balík do zahraničí (EPG), která má garantovanou dobu dodání do 21 zemí Evropy.

S uvedením nové služby na trh tak můžete mít jistotu, že adresátovi například ve Francii, Německu, Irsku, Anglii i Švédsku, dorazí expresní balík třetí den po dni podání (D+3), do Norska a například ostrovních částí Portugalska a Španělska bude putovat zásilka maximálně pět dní.

Termín dodání se dozvíte od pracovníka přepážky v okamžiku, kdy se rozhodnete tuto expresní službu využít.

Obchodní balík do zahraničí je limitován váhou 30 kg, v jeho ceně je také pojištění do výše 13 tisíc korun. (Pro cennější zásilky lze proto využít službu „Cenný balík“,ve kterém bezpečně přepravíte obsah až do 1 milionu Kč. Jeho váha však nesmí přesáhnout 20 kg a není garantována doba doručení).

DO EVROPY S PŘEHLEDEM

Pro Obchodní balík do zahraničí platí tři cenová pásma :

O tom, že je nová služba nastavena pod průměrem srovnatelných služeb zahraničních poštovních operátorů, svědčí srovnání anglickou Royal Mail :

Samozřejmě, zásilku můžete sledovat po její cestě na webu České pošty, pokud využijete Track&Trace.

Další články k tématům - balík - bezpečně - Británie - dodání - EPG - expresní - Island - Obchodní - zahraničí - zásilku

Článek ze dne 15. října 2009 - čtvrtek

Další články od Česká pošta, s.p.