logo

Microsoft nabízí studentům nejvyšší sady a edice nejpoužívanějšího softwaru za nízké ceny

Společnost Microsoft nabízí jedinečnou možnost získat produkty společnosti Microsoft za velmi výhodné ceny. V rámci programu Student Select si mohou žáci, studenti a zaměstnanci všech škol v České republice, tedy základních, středních i vysokých, pořídit celkem 19 produktů Microsoft s doživotní licencí za skutečně výhodné ceny !!!

Například Windows Vista Business Upgrade je možné zakoupit za 2300 Kč vč. DPH a nejvyšší sadu Office Enterprise 2007 obsahující 9 aplikací za 3200 Kč vč. DPH. K dispozici je i další software jako OneNote 2007 (elektronický poznámkový blok), Project 2007 (pro plánování projektů), Visio 2007 (pro kreslení schémat a diagramů), Encarta Premium 2008 (elektronická multimediální encyklopedie) a další. Většina programů je k dispozici v libovolné jazykové verzi.

"Záleží nám na tom, aby čeští studenti mohli pracovat s kvalitním softwarem. Současně je naším cílem, aby si ho mohli dovolit, protože znalost nejmodernějších aplikací je naprosto klíčová k úspěchu v dnešním mimořádně konkurenčním prostředí. Přicházíme proto s novým programem Student Select, díky kterému si může každý student pořídit software Microsoftu, který potřebuje pro své studium, a nemusí se již uchylovat k jiným způsobům jeho získání," říká Markéta Bauerová, obchodní ředitelka pro sektor veřejné správy společnosti Microsoft v České republice.

"Vítáme každou aktivitu, která přispěje k rozvoji počítačové gramotnosti u studentů. Zpřístupnění nejmodernějšího software je i důležitou podmínkou pro zajištění rovných příležitostí pro všechny a program má také potenciál výchovný. Myslím, že zlepšení podmínek pro studenty by mohlo být i přínosem pro vzdělávání ve školách," řekl Jindřich Kitzberger, náměstek ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro všeobecné, odborné a další vzdělávání.

Podle odhadů společnosti Microsoft může tuto nabídku využít až čtvrtina rodin v České republice. Pro tyto domácnosti představuje sleva 85 % velmi zajímavou příležitost, jak si lehce pořídit špičkový a nejpoužívanější software. Licence nabízené v rámci programu Student Select jsou doživotní. Software je ale možné používat pouze na domácím počítači a rozhodně ne pro výdělečnou činnost.

Tato nová nabídka Microsoftu vznikla skutečně jako akce "studenti pro studenty". Silicon Hill, tedy přímo studenti, se společností Microsoft spolupracovali jak na výběru vhodných programů, tak i na vytvoření webového portálu pro internetový obchod. Výhody pro studenty jsou zcela zřejmé. Za výhodnou cenu mají možnost si legálně pořídit plné verze nejpoužívanějších programů, a to na celý život. Tedy nejen po dobu studia nebo pouze pro vývoj, jako je tomu u jiných licenčních programů pro vysokoškolské studenty. Takto používaný software je bezpečný tím, že umožňuje oproti nelegálním kopiím pravidelné, bezproblémové aktualizace, které studenti často podceňují. Další výhodou je jeho přenositelnost na další počítače. Takže až si student v budoucnu pořídí nový, může si na něj všechny své již zakoupené programy přeinstalovat. Celý proces pořízení a instalace softwaru je velice snadný a navíc přístupný pro studenty všech forem studia, tedy nejen denního, ale i dálkového.

Článek ze dne 1. listopadu 2007 - čtvrtek

Další články od Microsoft s.r.o.