logo ALGOTECH, s.r.o.

Cloudové aplikace pro kontaktní centra

Algotech uzavřel partnerskou smlouvu se společností NICE, což mu umožní nabízet v cloudu pokročilá řešení v oblasti Workforce Optimization, včetně Workforce Managementu a Process Optimization.

Nová smlouva rozšiřuje již dlouhodobě úspěšnou spolupráci mezi společnostmi Algotech a NICE, předním světovým poskytovatelem podnikových softwarových řešení.

Nabídka pro zákazníky se tak v AlgoCloudu brzy rozroste o další možnosti, kdy budou moci využívat špičkové produkty právě z oblasti Workforce Optimization za příznivé ceny.

NICE produkty budou integrovány s dalšími v Algocloudu nabízenými technologiemi kontaktních center a Unified Communication , čímž zákazníci získají mocný nástroj pro své podnikatelské aktivity, bez ohledu na velikost firmy.

"Jsme hrdí na to, že můžeme produkty Workforce Optimization společnosti NICE, známé svou kvalitou, zahrnout do naší nabídky v cloudu. Produkty Nice jsou po celém světě známé svou špičkovou kvalitou. Jsme opravdu rádi, že se nám podařilo partnerskou smlouvu podepsat v tak krátkém termínu po otevření našeho Centra sdílených služeb a udělat díky produktům NICE naši nabídku v AlgoCloudu ještě komplexnější. Naši zákazníci budou určitě nadšeni", říká generální ředitel společnosti Algotech František Zeman.

Další články k tématům - cloud - ICT - investice - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 12. února 2013 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.