logo ALGOTECH, s.r.o.

Oracle JD Edwards v cloudu v Čechách i na Slovensku poskytuje Algotech

Algotech je první a jedinou společností v České a Slovenské republice a jednou z mála společností v Evropě, které mohou na základě partnerství s Oracle a získaných odpovídajících specializací poskytovat JD Edwards EnterpriseOne v cloudu jako tzv. SaaS.

Oracle JD Edwards jako SaaS je nově celosvětově dostupný program. Jde o zcela inovativní řešení, kdy společnost Algotech ve vlastním cloudu nabídne zákazníkům kompletní ERP řešení ORACLE JD Edwards EnterpriseOne zahrnující licenční poplatky, údržbu, hosting a servis pouze na základě měsíčních poplatků za jednotlivé uživatele, tedy zcela bez nutnosti vysoké úvodní investice.

Jde o průlomovou nabídku, která umožní využívat robustní Oracle systémy a jejich výhody i středním a menším zákazníkům, aniž by je zatížila investičními náklady. Navíc jde o tzv. on demand řešení, což znamená, že zákazníci mohou své požadavky operativně měnit podle svých potřeb a možností.

Obchodní ředitel společnosti Algotech Roman Kopecký k tomu dodává: „"Jsme opravdu potěšeni, že právě my jsme se stali společností, která má právo toto řešení nabízet a poskytovat. Je to zcela určitě potvrzením kvality, odborných znalostí a zkušeností, které naše firma v této oblasti má. Získané partnerství je toho důkazem. Zákazníci u nás mají navíc i jistotu, že díky našemu vlastnímu Centru sdílených služeb dostanou kvalitní a naprosto bezpečné cloudové ERP řešení."

Další články k tématům - cloud - Edwards - ERP - Oracle - SaaS - Roman Kopecký

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 10. ledna 2012 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.