logo ALGOTECH, s.r.o.

Setkání členů Czech Oracle Applications User Club

Společnos Algotech - jeden ze členů Czech Oracle Application User Club (CZ OAUG), zorganizovala první letošní setkání členů CZ OAUG v rámci akce Oracle Aplikační den, který proběhl na téma "Novinky v aktuálních verzích Oracle ERP řešení".

Řídící výbor CZ OAUG připravil na první setkání roku 2012, které se konalo v nádherných prostorách kostela Sacré Couer v Praze 5, velmi zajímavé téma - "Novinky v aktuálních verzích Oracle ERP řešení".

V úvodu setkání členů CZ OAUG seznámil pan Bohumil Onderka, člen řídícího výboru CZ OAUG, účastníky s účetním hospodařením skupiny za rok 2011.

V rámci odborného programu byl výběr tématu plného praktických ukázek ideálním doplněním celého dne, kdy se přednášky zaměřovaly spíše na budoucí rozvoj a přehledové představení portfolia Oracle aplikací. Vzhledem k tomu, že organizátorům se podařilo zajistit nejzkušenější české presale konzultanty v podobě Martina Grofa a Milana Černého pro Oracle E-Business Suite  a Petra Kašpara pro JD Edwards E1, využili účastnící setkání CZ OAUG i pro odborné dotazy a konzultace.

Na setkání byly detailněji představeny verze Oracle JD Edwards E1 9.1, zejména upravený uživatelský interface, zabudované reportovací nástroje a podpora mobilních zařízení. Při představení verze Oracle E-Business Suite R12 nejvíce zaujaly nové funkce pro konsolidace a finanční řízení a dále rozšíření výrobních modulů pro lepší řízení kvality.

Dle ohlasů účastníků akce splnila jejich očekávání a znovu ocenili tuto platformu jako ideální prostor pro získání zkušeností z jiných projektů a také aktuálních novinek od tvůrců jejich ERP systémů.

Prezident CZ OAUG, František Zeman, k tomu říká: "Cílem CZ OAUG je sdružit uživatele, vytvořit podmínky pro sdílení znalostí, zkušeností a pragmatických řešení mezi nimi a podnítit a koordinovat jejich aktivitu v rámci činnosti skupiny CZ OAUG. Jsem osobně velmi rád, že zde existuje platforma, která umožňuje sdílet a vyměňovat si informace mezi členy a díky tomu tak lépe využívat potenciálu aplikací ORACLE. Členské subjekty, které využívají aplikace ORACLE, tak mohou zefektivnit a zkvalitnit svou podnikatelskou činnost."

Další setkání CZ OAUG v roce 2012 jsou plánovaná:

Další články k tématům - ERP - OAUG - Oracle - platforma - SaaS - Bohumil Onderka - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 10. května 2012 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.

Nabídka zaměstnání ALGOTECH, s.r.o.