logo

Algocloud.cz CSS: nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE

Algoech již 20.9. 2012 slavnostně otevře v Libčicích nad Vltavou své Centrum sdílených služeb (CSS), které bude zajišťovat provoz Algocloud - souhrn unikátních a komplexních technologií a služeb pro využívání špičkových ICT nástrojů bez velké vstupní investice.

Obecné výhody cloud služeb jsou zřejmé - žádná velká vstupní investice, celková úspora nákladů, platformní nezávislost, sdílení kapacity a výkonu dle potřeby, up-to-date princip, centralizace a kvalita infrastruktury, bezpečnost, platby pouze za použité služby atd. Algocloud je vhodný pro všechny typy firem, státní správu i jednotlivce a zcela splňuje vysoké nároky na flexibilitu a bezpečnost služeb.

Veškeré technologické i IT systémy splňující technologické podmínky TIER III jsou již na svém místě a vše je podrobováno závěrečným zátěžovým a výpadkovým testům, aby Centrum bylo připraveno pro české i zahraniční zákazníky z regionu CEE ihned v den slavnostního otevření.

Nedílnou součástí dokončení výstavby je též úspěšně dokončená kolaudace centra, která potvrzuje, že vše bylo dodrženo a také, že samotná budova splňuje zákonné povinnosti pro provoz.

"Díky vysokému stupni redundance a samostatnosti je Centrum sdílených služeb (CSS) připraveno na celou řadu nenadálých událostí včetně dlouhodobého výpadku napájení či výpadku některé z tras konektivity, která je realizována napříč poskytovateli i technologiemi:, říká Petr Loužecký, ředitel Centra sdílených služeb, a pokračuje: "Konektivita centra je připravena na případný růst v řádu mnoha 1000 %, stejně jako datový sál, který je možné nadále rozšiřovat dle potřeb našich zákazníků. Díky široké modularitě všech systémů je možné vyhovět i hodně individuálním požadavkům klientů."

"Společnost Algotech je dlouhodobým partnerem předních světových výrobců hardware i software", říká František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech a dodává: "Díku tomu je naše nabídka opravdu komplexní - nosnými pilíři nabídky jsou podnikové systémy ERP, CRM, BI, DMS, nejmodernější technologie pro UC a CC a také široká nabídka IaaS."

Další články k tématům - BI - CEE - cloud - CRM - DMS - ERP - IaaS - ICT - investice - konektivita - napájení - software - TIER - Petr Loužecký - František Zeman

Článek ze dne 13. září 2012 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.