logo

Algotech BSC je Aplikační partner roku společnosti Oracle

Společnost Algotech BSC získala ocenění za nejlepší prodejní výsledky v oblasti aplikačních řešení Oracle za fiskální rok 2011 v České republice a navázala tak na úspěch z roku 2009. Tímto oceněním tak byla opět potvrzena klíčová role mezi partnery Oracle.

Na již tradičním setkání Oracle partnerů dne 24.11. 2011 převzal Jiří Soljak, provozní ředitel společnosti Algotech BSC, z rukou Zdeňka Pilze, generálního ředitele společnosti ORACLE, ocenění za nejlepší prodejní výsledky v obchodním roce 2011 v oblasti aplikačních řešení Oracle. Společnost získala toto ocenění již v roce 2009 a v letošním roce potvrdila svou pozici stabilního a silného partnera a úspěšnost tohoto obchodního roku.

Algotech BSC je dlouhodobým partnerem společnosti ORACLE v oblasti prodeje a implementace informačních systémů Oracle JD Edwards a Oracle E-Business Suite a získané ocenění jen potvrzuje úspěšnost vzájemné spolupráce, která v konečném důsledku přináší zákazníkům ta nejlepší řešení odrážející kvalitu produktů ORACLE a jedinečné know-how zaměstnanců společnosti Algotech BSC.

"Jsem potěšen, že jsem mohl toto ocenění osobně převzít. Je odrazem stálého růstu naší společnosti, oceněním znalostí a zkušeností našich zaměstnancům a našeho sílícího postavení na trhu ICT", říká Jiří Soljak. Obchodní ředitel společnosti Roman Kopecký dodává: "Získaného ocenění si velmi vážíme, je nejen důkazem stále sílící spolupráce se společností Oracle, ale v tomto případě zejména důkazem důvěry našich zákazníků, za což jim patří velké poděkování."

Další články k tématům - eBusiness - ICT - ocenění - Oracle - Jiří Soljak - Zdeněk Pilz - Roman Kopecký

Článek ze dne 2. prosince 2011 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.