logo

Algotech BSC na konferenci Oracle JD Edwards

Společnost Algotech BSC jako Gold Partner společnosti ORACLE a významný dodavatel ERP systémů pro Českou a Slovenskou republiku a zahraničí, se zúčastnila dne 14.6. 2011 v Praze konference Oracle JD Edwards - Eastern Europe.

Zástupci společnosti ORACLE seznámili účastníky s road mapou produktu JD Edwards na dalších 15 let, čímž jasně deklarovali další vývoj a rozvoj systému. Dále byl na konferenci představen produkt Oracle Fusion jako nový budoucí standard pro business, navržený za použití nejpokročilejších technologií a obsahující nejlepší postupy získané od tisíců zákazníků společnosti Oracle. Účastníci byli seznámeni také s novinkami v konceptu nástroje pro zrychlení implementace - Oracle Accelerate.

V průběhu konference si účastnici mohli vyměnit zkušenosti z mezinárodních projektů, což bylo všemi hodnoceno jako velmi přínosné. Zástupci společnosti Oracle konstatovali, že po celém světe dochází k upgrade na nové verze JD Edwards, protože ty přinášejí zákazníkům ještě větší komfort a výhody.

Martin Kult, Application Sales Director CZ&SK Oracle Czech, ve svém vystoupení konstatoval, že pro ČR a SR je hlavním implementačním partnerem pro JD Edwards právě společnost Algotech BSC.

"Tato slova, kterých si velmi vážíme, jsou pro nás oceněním naší práce. Vždy se snažíme pro zákazníky udělat maximum a naši odborníci jsou skutečně na špičce v odborných znalostech produktů ORACLE. Reference od zákazníků nakonec hovoří jasně", říká Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti Algotech BSC.

Konferenci Oracle JD Edwards - Eastern Europe, CIS & Russia navštívili účastníci z 16 zemí. Programem konference byla zejména strategie rozvoje ORACLE ERP systémů a výměna zkušeností.

Další články k tématům - Accelerate - Edwards - ERP - Fusion - konference - Oracle - Martin Kult - Roman Kopecký

Článek ze dne 20. června 2011 - pondělí

Další články od ALGOTECH, s.r.o.