logo

Algotech BSC na konferenci AVAYA Forum 2011

Společnost Algotech BSC - součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se jako Platinum Partner AVAYA aktivně zúčastnila konference AVAYA Forum 2011, která se konala v Praze dne 15.9. 2011.

Konference AVAYA Forum 2011, jejímž cílem byla zejména prezentace novinek společnosti AVAYA a výměna zkušeností zákazníků, proběhla minulý týden v unikátních prostorách Konferenčního centra CITY TOWER v Praze. Algotech BSC patří již k tradičním partnerům konference a vystoupením obchodního ředitele Romana Kopeckého na téma Řízení a reporting multisite kontaktního centra nenechala nikoho na pochybách, že patří ke špičkám ve svém oboru.

Velký a zasloužený zájem vzbudily také 2 produktové novinky společnosti Algotech BSC prezentované společností na konferenčním stánku, a to produkt AlgoSys - monitorující kvalitu, dostupnost a výkon hlasových služeb - a Algocloud jako unikátní a komplexní souhrn technologií a služeb umožňující využívat špičkové ICT nástroje bez velké vstupní investice.

"Této akce se jako jeden z nejvýznamnějších partnerů společnosti AVAYA účastníme pravidelně, naši zákazníci oceňují nejen naše bohaté odborné znalosti a zkušenosti, ale také novinky, které jim každý rok přinášíme", říká Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti.

"Pro letošní ročník stojí za pozornost zejména velmi žádaný produkt AlgoSys, nabídka AVAYA technologií v cloudu a také naše řešení pro reporting resp. Business Intelligence Kontaktního centra. Pro toto řešení navíc platí do konce roku 2011 promo akce se získáním tabletu iPAD zdarma."

Další články k tématům - cloud - ICT - InOne - iPAD - konference - zdarma - Roman Kopecký

Článek ze dne 23. září 2011 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.