logo

Algotech BSC na konferenci Collaborative 2011 v Orlandu

Zástupci managementu společnosti Algotech BSC se jako člen InOne Europe zúčastnili v roli partnera a vystavovatele konference Collaborative 2011. Konference proběhla v Orlandu na Floridě v dubnu 2011 a Algotech BSC uspěl v jednání s velkými mezinárodními zákazníky.

Konference Collaborative je tradičnim setkáním uživatelů aplikací Oracle, zejména JD Edwards, PeopleSoft a E-Business Suite. Odhadovaný počet účastníků se blíží počtu 20000 a jedná se tak v oblasti ICT o velmi unikátní akci.

Generální ředitel společnosti František Zeman k tomu říká: "Konference byla velmi přínosná, v jejím rámci jsme měli možnost získat přímo "z kuchyně" Oracle aktuální informace o rozvoji jednotlivých Oracle aplikací, aktuálních trendech a budoucích záměrech."

"Bylo jednoznačně potvrzeno, že JD Edwards posiluje svou pozici vlajkové lodi ERP řešeni zejména pro výrobní, stavební a distribuční společnosti a že vývoj dalších nových verzí aplikace JD Edwards bude minimálně pod dobu dalších 9 let pokračovat," dodává Roman Kopecký, obchodní ředitel Algotech BSC.

Dle informací z konference je také paralelně detailně připravena koncepce nového produktu Fusion, který spojuje to nejlepší z produktů rodiny ERP - E-business Suite, PeopleSoft a JD Edwards. V zámoří již systém používají první pilotní zákaznici. Algotech BSC bude v rámci skupiny InOne u prvních implementací Fusion v Evropě a má šanci se tak stát jedním z leaderů pro budoucí implementace a upgrade na tento jedinečný produkt budoucnosti.

Velmi přínosným bylo jednaní zástupců společnosti Algotech BSC s velkými mezinárodními zákazníky produktu JD Edwards, kteří planuji roll-outy do středni Evropy a právě Algotech BSC vnímají vzhledem k pozitivním referencím a dlouholetým zkušenostem jako ideálního partnera pro lokální podporu.

Článek ze dne 10. května 2011 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.