logo

Algotech BSC nabízí novou verzi User Productivity Kit z rodiny produktů ORACLE

Algotech BSC - Gold Partner společnosti ORACLE, nabízí nejnovější verzi produktu Oracle User Productivity Kit (UPK). UPK je jedinečné řešení speciálně vyvinuté pro snadnou tvorbu textové a plně interaktivní uživatelské dokumentace s plnou podporou češtiny.

"Jedná se o verzi UPK 11.0.0, obohacenou o řadu nových funkcí, které jistě potěší všechny uživatele", říká Roman Kopecký, obchodní ředitel Algotech BSC. "Naše společnost proto zareagovala rychle, a tuto novou verzi poskytuje prakticky ihned od jejího představení společností ORACLE."

UPK obecně svým uživatelům poskytuje řadu výhod, jako např. moderní nástroje pro rychlou tvorbu a úpravy dokumentace, snadné dokumentování softwarových transakcí využívaných pro rozdílovou analýzu, skripty pro uživatelské testy uskutečňované před ostrým spuštěním softwarových aplikací, tvorbu interaktivních materiálů pro školení vedené instruktorem i pro webové kurzy.

UPK maximalizuje efektivitu práce uživatelů a snižuje nároky na IT podporu. Nová verze je obohacena o řadu nových funkcí a vychytávek, které ještě více posílí komfort uživatelů a umocní konečný výsledek.

Další články k tématům - Oracle - UPK - Roman Kopecký

Článek ze dne 3. října 2011 - pondělí

Další články od ALGOTECH, s.r.o.