logo

Algotech BSC partnerem konference Oracle Day 2011

Společnost Algotech BSC - součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se jako Gold Partner společnosti Oracle aktivně podílela na konferenci Oracle Day 2011, která se konala v Praze dne 9.11. 2011.

Konference Oracle Day 2011, jejíž hlavní myšlenka pro letošní ročník byla dána mottem "Transform your business through IT", proběhla v krásných prostorách hotelu Marriott v Praze. Na konferenci byly představeny novinky pro dané oblasti, ověřené postupy a rady, vize předních vývojářů z celého světa a nezávislé pohledy na budoucnost a směr v IT.

Společnost Algotech BSC byla v letošním roce Gold partnerem konference s hlavním vystoupením v sekci Aplikace. V rámci této sekce se účastníci konference seznámili nejen s nabídkou aplikačních produktů Oracle, ale i s praktickými zkušenostmi z jejich využití.

Za společnost Algotech BSC vystoupil na konferenci generální ředitel společnosti František Zeman s prezentací na téma "Podnikové aplikace Oracle v Cloudu". Prezentace vzbudila zasloužený ohlas - jednak z důvodu aktuálnosti daného tématu, jednak z důvodu výborné interaktivní prezentace, která vtáhla posluchače do zajímavé diskuse.

"Jsme rádi, že naše prezentace účastníky konference zaujala, což se projevilo i na návštěvnosti našeho stánku na konferenci a dalšími dotazy na toto téma. Vzhledem k tomu, že naše nově budované Centrum sdílených služeb v Libčicích u Prahy nabídne skutečně všechny možnosti služeb v cloudu včetně Oracle aplikací, mají se naši současní i potenciální zákazníci opravdu na co těšit", řekla Martina Koutníková, marketingová manažerka společnosti.

Konference se zúčastnilo více jak 400 osob z řad zákazníků a partnerů Oracle a odborné veřejnosti.

Další články k tématům - cloud - konference - Oracle - František Zeman - Martina Koutníková

Článek ze dne 15. listopadu 2011 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.