logo

Algotech BSC po fúzi: obsazení manažerských pozic ve společnosti

Po fúzi společnosti Algotech s divizí Podnikových systémů společnosti BSC Praha, byly v Algotech BSC obsazeny pozice generálního a obchodního ředitele. Generálním ředitelem se stal František Zeman a pozici obchodního ředitele přijal Roman Kopecký.

František Zeman

František Zeman se stal po fúzi společností Algotech s Divizí podnikových systémů BSC Praha generálním ředitelem nově vzniklé společnosti Algotech BSC pro Českou a Slovenskou republiku. V oblasti ICT působí již od roku 1994, z toho 11 let v manažerských pozicích. Řadu let pomáhal rozvíjet prodej a budování call center přímo v zastoupení americké společnosti Avaya, od roku 2003 pak řídí společnost, která se zabývá aplikací technologií Avaya a její integrací.

V pozici generálního ředitele společnosti Algotech BSC je jeho cílem vybudovat silného a stabilního systémového integrátora v oblasti kontaktních center, podnikových informačních systémů, unifikované komunikace, přenosu videa a datových služeb v rámci středoevropského regionu. Ve volném čase se František věnuje rodině, cestování a relaxuje jako letecký instruktor.

Roman Kopecký

Roman Kopecký nastoupil po fúzi společností Algotech s Divizí podnikových systémů BSC Praha na pozici obchodního ředitele. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a má zkušenosti v oblasti ICT od roku 2002, zejména pak v oblasti podnikových informačních systémů.

Před vznikem skupiny Algotech BSC působil v manažerských pozicích ve společnostech BSC Praha a ČSSI. Aktivně se účastnil řady mezinárodních projektů a od roku 2006 je také členem vedení mezinárodní společnosti InOne, která sdružuje evropské Oracle partnery.

Významně se angažuje ve spolupráci s vysokými školami a vědeckými organizacemi. Roman je ženatý, má jednu dceru a mezi jeho záliby patří zejména sport a cestování.

Další články k tématům - Avaya - ICT - InOne - Oracle - video - František Zeman - Roman Kopecký

Článek ze dne 15. dubna 2011 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.