logo

Algotech BSC účastníkem Oracle JD Edwards Roadshow

Algotech BSC, ORACLE Gold Partner a první společnost, která získala v ČR prestižní ocenění Oracle Specialized Partner v oblasti řešení a implementace JD Edwards EnterpriseOne, se aktivně zúčastnila Oracle JD Edwards Roadshow.

Akce proběhla v prostorách společnosti ORACLE Česká republika dne 16.11. 2011 za účasti více než 40 osob ze strany partnerů a zákazníků. Dopolední část byla věnována prezentacím a výměně zkušeností se zákazníky, odpolední - technická část - patřila ORACLE partnerům.

Za společnost Algotech BSC vystoupil s prezentací Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti. O zkušenostech s implementací systému Oracle JD Edwards pak pohovořil zástupce společnosti UniCredit Bank. Následně zazněly i zkušeností i z implementace Oracle JD Edwards EnterpriseOne u zákazníka IMI International - div. Norgren.

Hlavním přednášejícím za společnost Oracle byl pan Lyle Ekdahl, Group Vice President and General Manager, JD Edwards, a jeho vystoupení na téma strategie a roadmapa JD Edwards bylo pro všechny zúčastněné velmi přínosné.

"Jsme rádi, že jako dlouhodobý partner řešení JD Edwards, jež v ČR podporujeme již od roku 1992, jsme jako první společnost v ČR získali i status Oracle Specialized Partner pro produkt Oracle JD Edwards EnterpriseOne", řekl Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti Algotech BSC. "Těší nás, že naši zákazníci dnes i veřejně vyjádřili maximální spokojenost s produkty JD Edwards a našimi službami a jsem přesvědčen, že stejně spokojeni budou i všichni ostatní."

Další články k tématům - ocenění - Oracle - Roadshow - Roman Kopecký

Článek ze dne 30. listopadu 2011 - středa

Další články od ALGOTECH, s.r.o.