logo

Algotech BSC vybuduje Centrum sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou

Algotech BSC míří mezi přední poskytovatele cloud computingu v regionu CEE. Nejmodernější Centrum zcela odpovídá přísným mezinárodním standardům co do plně redundandního technického vybavení, tak bezpečnosti provozovaných systémů.

1.7. 2011 zahájí společnost Algotech BSC stavbu nového Centra sdílených služeb, plně vybaveného pro zajištění služeb cloud computingu. Stavba tohoto centra získala podporu z prostředků Evropské unie a její ukončení se předpokládá v červnu 2012, kdy by toto centrum již plně mělo sloužit svým zákazníkům.

Právě sem budou také přesunuty již poskytované služby zákazníkům v rámci cloud computingu a otevřou se obrovské možnosti pro další zákazníky z celého regionu CEE.

"Mottem naší činnosti se stal slogan, že my o cloudu jen nemluvíme, ale reálně ho provozujeme. Toto naše tvrzení proto podpoříme právě výstavbou Centra sdílených služeb pro oblast cloud computingu. Vzhledem k našemu mezinárodnímu potenciálu je zřejmé, že budeme operovat v rámci celého regionu CEE," říká František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech BSC.

"Stavbu centra s námi budete moci sledovat na našich webových stránkách a v rámci kampaně budou také vyhlašovány různé soutěže o opravdu hodnotné ceny," dodává Martina Koutníková, marketingová manažerka společnosti.

Další články k tématům - CEE - cloud - Computing - Libčice - František Zeman - Martina Koutníková

Článek ze dne 30. června 2011 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.