logo

Algotech BSC zahajuje spolupráci s Fakultou informatiky a statistiky VŠE v Praze

Společnost Algotech BSC a Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta statistiky a informatiky – Katedra informačních technologií, podepsaly dohodu o dlouhodobé spolupráci, která zahrnuje zejména přednášky odborníků Algotech BSC pro studenty, vedení bakalářských a diplomových prací a také možnost odborné praxe.

Spolupráce byla zahájena přednáškou Romana Kopeckého, obchodního ředitele společnosti Algotech BSC, na akademické půdě Vysoké školy ekonomické, pro studenty třetích ročníků oboru Informatika. Tématem byla problematika podnikových informačních systémů. "Tato přednáška byla pouhým zahájením naší dlouhodobé spolupráce. Jsem velmi mile překvapen znalostmi studentů - je vidět, že Vysoká škola ekonomická v Praze je právem oceňována jak v České republice, tak v zahraničí. Věřím, že výsledky naší oboustranné spolupráce budou přínosem pro všechny zúčastněné", řekl Roman Kopecký.

Cílem této spolupráce je zejména praktické naplňování myšlenky propojování akademického sektoru s podnikatelskou praxí. "Přednáška pana Kopeckého ze společnosti Algotech BSC byla pro studenty skutečným praktickým doplněním znalostí získaných ve výuce předmětu Podnikové informační systémy. Studenti získali přehled o současných trendech v oblasti fungování podnikových informačních systémů, o požadavcích trhu a budoucím vývoji a seznámili se implementací velkého ERP systému", řekl garant předmětu prof. Ing. Josef Basl, CSc. z Katedry informačních technologií VŠE.

Další články k tématům - ERP - VŠE - vzdělání - Roman Kopecký - Josef Basl

Článek ze dne 13. dubna 2011 - středa

Další články od ALGOTECH, s.r.o.