logo

Algotech rozšiřuje služby v oblasti cloud computingu

Algoech uzavřel SPLA smlouvu (Services Provider License Agreement) se společností Microsoft a výrazně tak posiluje tak posíluje svou roli špičkového poskytovatele cloudových služeb jak v České republice, tak v rámci celého CEE regionu.

Algotech získává podpisem této smlouvy právo používat produkty společnosti Microsoft v režimu poskytovatele služeb.  Jedná se o další důležitý krok, kterým umocňuje svou nabídku v Centru sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou, které bude slavnostně otevřeno 20.9. 2012.

Produkty společnosti Microsoft budou jak podpůrným systémem pro plánované aplikace, tak i koncovým produktem (např. o produkty MS Exchange, MS SharePoint atd.).

"Uzavření této smlouvy nás opět posouvá v našich záměrech výrazně kupředu. Našim zákazníkům tak nabídneme samozřejmě nejen prostředí nejmodernějšího centra, které zcela odpovídá přísným mezinárodním standardům co do plně redundandního technického vybavení, a bezpečnosti provozovaných systémů, ale také aplikací. Naši nabídku tvoří nyní produkty pro kontaktní centra, unifikovanou komunikaci, Business Intelligence, ERP, CRM, DMS, IaaS a nyní nově právě produkty společnosti Microsoft", říká František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech.

Svým zákazníkům tak Algotech nabízí ojedinělé ucelené portfolio služeb zejména v oblasti aplikací, které bude dále vhodně doplňováno.

Další články k tématům - CEE - cloud - compiting - CRM - DMS - ERP - IaaS - Libčice - SPLA - František Zeman

Článek ze dne 27. července 2012 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.