logo

Angel Nikolov: nový vedoucí slovenské pobočky Algotech BSC

Algotech BSC posiluje pobočku na Slovensku - generální ředitel společnosti Algotech BSC pro Českou a Slovenskou republiku František Zeman jmenoval do pozice vedoucího slovenské pobočky Angela Nikolova.

"Vzhledem k našim aktivitám a expanzi považujeme slovenský trh za velmi důležitý a chceme mu věnovat patřičnou pozornost a soustavnou péči. Z tohoto důvodu jsme obsadili pozici vedoucího naší slovenské pobočky a jsme přesvědčeni, že jde o krok správným směrem", říká František Zeman.

Angel Nikolov má v oblasti ICT dlouhodobé zkušenosti. Pracoval na manažerských pozicích ve firmách NEXTRA, Kapsch SK, Anixter a IBM. Je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty UK, Ekonomické fakulty v Bratislavě a Materiálně-technologické fakulty STU v Trnavě. Mezi jeho záliby patří zejména a astronomie a sport, je reprezentantem Slovenska v podvodním ragby. Je šťastně ženatý a má dvě děti.

"Rád bych využil a zúročil své znalosti a zkušenosti, které jsem v oblasti ICT získal. Mým cílem je zajistit společně s kolegy trvalý růst společnosti Algotech BSC na Slovensku a zvýšit povědomí o firmě a jejích kvalitních produktech a službách na slovenském trhu", říká Angel Nikolov.

Další články k tématům - ICT - Angel Nikolov - František Zeman

Článek ze dne 26. července 2011 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.