logo

Cloud v praxi: úspory, data v bezpečí a kdykoliv k dispozici

Algotech pokračuje rychlými kroky ve výstavbě svého Centra sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou, které se stane jedním z nejmodernějších v regionu CEE. Předpokládaný termín slavnostního otevření je září 2012.

Ředitel Centra sdílených služeb Petr Loužecký s uspokojením konstatuje: "Stavební práce pokračují zatím přesně podle harmonogramu.  Po dokončených bouracích pracích je již hotová nová střecha, okna, připravena nová podlaha s odpovídající nosností.  Není bez zajímavosti, že na samotnou podlahu bylo spotřebováno více než 150 tun betonu.  Stavební práce  a práce spojené s přípravou pro technologie budou dokončeny nejpozději do 30.6. 2012 a Centrum bude slavnostně otevřeno v září tohoto roku".

Pro odborníky z oblasti ICT, zákazníky a zástupce médií také společnost Algotech uspořádala dne 3.4. 2012 v Praze workshop s názvem "Cloudová řešení v praxi aneb Děláme to CLOUDně", kde představila zcela konkrétní aplikační řešení, seznámila účastníky s výhodami a technickými parametry a s řešením tolik diskutované problematiky bezpečnosti v cloudu.

Na workshopu společnost Algotech nabídla účastníkům pohled na zcela reálné a konkrétní možnosti využití cloudových aplikací v praxi, tj. řešení v cloudu týkající se unifikované komunikace, kontaktních center, CRM, ERP, Business Intelligence a Document Management System, včetně případové studie společnosti Atoda Telemarketing, která již, jako řada dalších firem, služby Algocloudu využívá.

Další články k tématům - Cloud - BI - CRM - DMS - ERP - ICT - workshop - Petr Loužecký

Článek ze dne 5. dubna 2012 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.