logo

Cloudová řešení v praxi: workshop se zaměřením na konkrétní cloudové aplikace

Algotech připravuje workshop "Cloudová řešení v praxi aneb My se v mracích nevznášíme, náš cloud je realita". Cílem je seznámit účastníky s využitím zcela konkrétních cloudových aplikací a řešení v praxi. Akce se koná v úterý 3.4. 2012 na Praze 4 - Chodově, registrace účastníků nejpozději do 9.3. 2012!

Workschop Algotechu se zaměřením na konkrétní cloudová řešení se uskuteční v úterý 3.4. 2012 - prostory Oracle Partner Studia, V Parku 2294/4, Praha 4 - Chodov (budova IBM).

Algotech na workshopu nabídne účastníkům z řad svých stávajících i potenciálních zákazníků pohled na zcela reálné a konkrétní nové možnosti využití cloudových aplikací v praxi. Na workshop jsou zváni i zástupci odborné veřejnosti.

Svou účast prosím potvrďte NEJPOZDĚJI do pátku 9.3. 2012 na mkoutnikova@algotech.cz.

"Bude nám potěšením seznámit všechny účastníky s reálným cloudem a možnostmi jeho využití, s jeho přínosy a výhodami", říká František Zeman, generální ředitel společnosti.

Ředitel budovaného Centra sdílených služeb společnosti Algotech Petr Loužecký dodává: "Námi nabízené aplikace a služby v cloudu v tuto chvíli již fungují a jsou řadou zákazníků využívány. Centrum sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou umožní rozšířit naši nabídku o další aplikace a otevře možnosti využití pro zákazníky z celé Evropy."

Algotech v současné době buduje jedno z nejmodernějších Center sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou. V tomto centru, které se otevře celému CEE regionu v letošním roce, bude společnost nabízet cloudové aplikace znamenající průlomové řešení v dosavadním využívání cloudových služeb.

Další články k tématům - cloud - IBM - Oracle - workshop - František Zeman - Petr Loužecký

Článek ze dne 1. března 2012 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.