logo

Fúze Algotech a divize Podnikových systémů společnosti BSC Praha

Fúze společností Algotech a Divize podnikových systémů společnosti BSC Praha je logickým vyústěním jejich spolupráce a významným krokem v posílení pozice systémového integrátora. Nová společnost, která nese název Algotech BSC, je součástí nadnárodní korporace Algotech a mezinárodní skupiny InOne.

Fúze představuje přelomový krok v poskytování produktů a služeb zákazníkům díky možnosti synergie dodávaných produktů a služeb v oblasti kontaktních center, podnikových informačních systémů, unifikované komunikace, přenosu videa a datových služeb.

"Fúze je přirozeným vyústěním vzájemné spolupráce obou společností. Byla plánována v dlouhodobém horizontu a je potvrzením nejnovějších trendů v oblasti našeho podnikání a zárukou vysoké přidané hodnoty dodávaných řešení. Fúzí jsme vytvořili silnou společnost schopnou plně reagovat na potřeby našich zákazníků a posílili jsme také její prestiž v mezinárodním kontextu," říká František Zeman, generální ředitel. "Jsme připraveni dodávat taková řešení, která výrazně zlepší či optimalizují procesy u našich zákazníků, zajistí vysokou kvalitu a minimalizují náklady."

Algotech BSC má jasnou vizi a strategii a soustředí se na rozšíření svého tržního podílu v rámci České a Slovenské republiky a také střední a východní Evropy. Tento záměr podporuje také získání certifikace platinum partner americké společnosti Avaya a gold partner společnosti Oracle.

"Certifikáty poskytují našim zákazníkům záruku kvalifikovaného a vysoce kvalitního řešení a umožní jim získat zcela konkrétní přínosy jako lepší technickou podporu, nejmodernější technologie a příznivé ceny upgrade různých produktů, včetně možnosti využít služby cloud computingu," dodává František Zeman.

Další články k tématům - Avaya - certifikace - cloud - computing - Fúze - InOne - Oracle - František Zeman

Článek ze dne 22. března 2011 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.