logo

Nové internetové stránky Algotech BSC

Společnost Algotech BSC - přední systémový integrátor a preferovaný dodavatel mnoha významných firem ze všech odvětví trhu po celé Evropě, spustila nový web. Je zatím dostupný v anglické a české verzi a postupně bude doplněn o další jazykové mutace.

Stávající a potenciální zákazníci se setkají s moderním vzhledem a přehlednou strukturou nového webu, která jim umožní lépe se orientovat v současných trendech světa ICT a nabídne jim základní informace o možnosti řešení jejich potřeb a požadavků. Společnost do budoucna chystá na webových stránkách ještě některé novinky, které postupně nabídne návštěvníkům tak, aby mohli využít všech možností moderní komunikace.

"Jsme rádi a velmi si vážíme toho, že jsme dostali důvěru při návrhu webové prezentace v rámci celé nadnárodní korporace Algotech. Naším záměrem je, aby zákazník z kterékoliv části světa našel to, co potřebuje, a věděl, kam se obrátit", říká František Zeman, generální ředitel Algotech BSC. "Podstatným kritériem pro nás bylo jednoduché a přátelské prostředí a snadná dostupnost informací, které zákazníci preferují a potřebují. Samozřejmě neméně důležitý je samotný vzhled - zde jsme se snažili o spojení přírodních motivů s našimi službami tak, jak by mělo fungovat i v reálném životě."

"Naši webovou prezentaci budeme neustále vyhodnocovat a doplňovat tak, aby byla pro naše zákazníky skutečným přínosem, dala jim odpovědi na jejich otázky a pomohla jim s řešením jejich problémů," dodává František Zeman.

Další články k tématům - ICT - web - František Zeman

Článek ze dne 18. dubna 2011 - pondělí

Další články od ALGOTECH, s.r.o.