logo

Oracle JD Edwards EnterpriseOne: další specializace v oblasti ERP pro Algotech BSC

Společnost Algotech BSC získala během jednoho měsíci po velmi přísném testování jako první a jediná společnost v ČR další specializaci Oracle JD Edwards EnterpriseOne - integrovaná sada aplikací pro plánování a řízení podnikových zdrojů.

Rozsahem funkcionality se Oracle JD Edwards EnterpriseOne řadí mezi nejvýznamnější mezinárodní ERP systémy. JD Edwards EnterpriseOne Financial Management pomáhá rychle se přizpůsobovat změnám prostředí, zefektivnit finanční operace a zlepšit přesnost finančních reportů. Pro zákazníky znamená specializace Oracle finanční management záruku znalostí, schopností a profesionality v oblasti prodeje, implementace a rozvoje finančních modulů.

Generální ředitel společnosti František Zeman říká: "Naši zaměstnanci prokázali rozsáhlé znalosti a díky tomu se dnes můžeme pyšnit již druhou specializací, kterou jsme ještě více upevnili naši pozici na trhu. Díky této specializaci máme jasnou konkurenční výhodu - dáváme současným i potenciálním zákazníkům zřejmý signál, že jsme nejzkušenější firmou v dané oblasti, což přináší pro zákazníky nesporně řadu výhod a zejména jistotu. Jsem rád, že naše motto být na trhu jedničkou v oblasti aplikací JD Edwards stále více naplňujeme a získané specializace jsou důkazem naší profesionality a odpovědnosti."

"Samozřejmě bereme specializaci JD Edwards EnterpriseOne Financials nejen jako velký úspěch naší společnosti, ale také jako závazek a další výzvu - budeme i nadále v našem rozvoji pokračovat", dodává Roman Kopecký, obchodní ředitel.

Další články k tématům - ERP - Oracle - František Zeman - Roman Kopecký

Článek ze dne 12. prosince 2011 - pondělí

Další články od ALGOTECH, s.r.o.