logo

Petr Loužecký: nový ředitel Centra sdílených služeb Algotech

Společnost Algotech obsadí jednu z významných pozic - Petr Loužecký bude k 1.12. 2011 jmenován ředitelem nově budovaného Centra sdílených služeb společnosti Algotech. Petr Loužecký stál od počátku u zrodu Centra sdílených služeb ve společnosti Algotech.

Petr vystudoval Vyšší odbornou školu odhadcovství, managementu a marketingu a má více než 10 letou praxi v oblasti ICT. Začínal v oblasti helpdesku, poté 7 let působil v Citi Bank - první tři roky v oblasti podpory Treasury oddělení, další 4 roky na  pozici Infrastructure Officer. V roce 2010 nastoupil na pozici projektového manažera ve společnosti Algotech. Zde získal mimo jiné také mezinárodní certifikát PRINCE 2 Registered Practitioner.

"Centrum sdílených služeb je pro nás velkou prioritou, rok 2012 bude velmi náročným, protože právě v tomto roce bude otevřeno nově budované Centrum sdílených služeb v Libčicích u Prahy, jehož cílem je stát se předním poskytovatelem cloud computingu regionu CEE", říká generální ředitel společnosti František Zeman. "Jsem rád, že Petr potvrdil ve výběrovém řízení svoje kvality, což je vlastně i naším výborným hodnocením z hlediska řízení a rozvoje lidských zdrojů."

Petr Loužecký dodává: "Cloud computing je v současné době jedno z nejvíce skloňovaných slov v oblasti ICT. Naším mottem se stal ale slogan, že my o cloudu jen nemluvíme, ale reálně ho provozujeme. Tomu také já se svým týmem plně podřídíme naši práci. Budujeme super moderní Centrum, které otevře obrovské možnosti pro zákazníky a zcela odpovídat přísným mezinárodním standardům co do plně redundandního technického vybavení, tak bezpečnosti provozovaných systémů."

K Petrovým koníčkům mimo ICT patří horská cyklistika, alpinismus, fotografování a fotografie. Jeho životní krédo - co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek - mu v jeho práci zcela jistě pomůže a bude velkým přínosem pro zákazníky.

Další články k tématům - cloud - computing - ICT - Petr Loužecký - František Zeman

Článek ze dne 21. listopadu 2011 - pondělí

Další články od ALGOTECH, s.r.o.