logo

Společnosti Algotech a Extreme Networks se staly partnery

Tímto novým partnerstvím Algotech rozšiřuje svoje portfolio, zatímco Extreme Networks získává lepší přístup na trhy střední a východní Evropy ...

Algotech začal dodávat řešení Extreme Networks v České republice a na Slovensku začátkem tohoto roku a nyní byla spolupráce rozšířena na Polsko, Maďarsko, Srbsko, Černou Horu a Rumunsko. Techničtí pracovníci Algotechu absolvovali příslušná školení a v České republice a na Slovensku byly již realizovány dva projekty.

"Toto partnerství přinese lepší služby našim zákazníkům. Díky přístupu k know-how a produktům Extreme Networks je Algotech nyní schopen zajišťovat snadnější a rychlejší implementaci," říká Adorján Bortnyák, generální ředitel Algotech.

"Trhy střední a východní Evropy jsou pro Extreme Networks velmi důležité. Jelikož Algotech působí v sedmi z těchto zemí, bylo zahájení spolupráce s touto společností jasnou volbou. Algotech tak může nyní nabízet naše kvalitní a nadstandardní síťová řešení," komentuje Natalia Plangger, manažerka prodejního kanálu Extreme Networks pro střední a východní Evropu.

Článek ze dne 3. října 2007 - středa

Další články od ALGOTECH, s.r.o.

Společnosti Algotech a Extreme Networks se staly partnery