logo KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC

Michal Lukáš - nový Head of Presales pro střední a východní Evropu

Michal Lukáš se nové funkce ujme dnem 1. 1. 2021 - ze své pozice bude mít na starosti předprodeje produktů a služeb značky Kaspersky v 21 zemích střední a východní Evropy, kde firma působí.

Michal Lukáš má více než patnáctileté zkušenosti v oboru IT a bezpečnostních technologií a také byznysu. V současné pozici Presales Manager & Certified Trainer Kaspersky pro střední a východní Evropu působí již od roku 2013.

"Zabezpečení kritické infrastruktury je jedním z mnoha bezpečnostních témat, s nimiž Michal každodenně pomáhá zákazníkům po celé východní Evropě. Také vystupuje jako bezpečnostní expert v českých médiích a informuje o aktuálních kybernetických hrozbách i způsobech, jakými se jim dá úspěšně čelit," říká Miroslav Kořen, generální ředitel společnosti Kaspersky pro region střední a východní Evropy.

"Střední a východní Evropa je tradiční baštou dodavatelů bezpečnostních řešení, odkud vzešla řada známých společností. Jde o velmi konkurenční prostředí, které si žádá neotřelý přístup a skvělý zákaznický servis," doplňuje Michal Lukáš, který bude po CEO Miroslavu Kořenovi a vedoucí marketingu pro střední a východní Evropu Dagmar Novákové dalším vedoucím manažerem této regionální pobočky společnosti Kaspersky, který pochází z České republiky.

Článek KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC ze dne 18. prosince 2020 - pátek

Další články od KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC