logo

Druhý ročník nezávislého datamingového výzkumu společnosti Rexer Analytics

Opět byly vyhlášeny výsledky, tentokrát již druhého ročníku, nezávislého dataminingového výzkumu společnosti Rexer Analytics.

Nezávislý výzkum se týkal potřeb, preferencí a nových pohledů datamingových profesionálů. Celý výzkum byl brán jako velký přínos pro dataminingovou komunitu. Prezentace tohoto výzkumu proběhla i na konferenci uživatelů statistického softwaru SPSS Directions 2008 v Las Vegas.

A co výzkum ukázal ?

Karl Rexer, zakladatel a ředitel Rexer Analytics, řekl : "Jasně preferovaným výběrem analytiků na celém světě je řada produktů prediktivních analýz SPSS. Již druhý rok tak dosáhli této pozice díky své schopnosti rychle řešit kritické obchodní otázky a díky vlivu, který mají na všechny činnosti v organizaci."

Jan Řehák, ředitel SPSS CR, říká : "Musím říci, že jsme velice potěšeni, že naše produkty jsou označovány za lídry v ročním výzkumu Rexer Analytics. Koncentrace na řízení strategických rozhodnutí a zdokonalování provozních postupů přesně kopíruje to, co vidíme na trhu - že převedení výsledků prediktivních analýz do reálu je klíčem k řízení ROI. Proto klademe takový důraz na jednoduchou implementaci našeho softwaru a řešení do obchodních procesů a systémů."

Článek ze dne 14. listopadu 2008 - pátek

Další články od SPSS CR, spol. s r.o.

Jak si udržet zákazníky i v době krize

Druhý ročník nezávislého datamingového výzkumu společnosti Rexer Analytics

K cestě do Bílého domu pomáhal Baraku Obamovi i analytický software