logo

Microsoft zpřístupňuje první opravný balíček pro Microsoft Office 2007

Microsoft dnešním uvolňuje první opravný balíček (SP1) pro produkty kancelářského balíku Microsoft Office 2007. Zákazníkům přináší klíčové úpravy a zlepšení jak pro samotné aplikace systému Office, tak i pro serverová řešení Office Project Server 2007 a Microsoft Office SharePoint Server 2007.

Service Pack 1 přináší zlepšení napříč všemi produkty Office 2007. SP1 tak například usnadní otevírání velkých e-mailových souborů v aplikaci Outlook 2007, zlepšuje sledování přítomnosti osob přihlášených k aplikaci Microsoft Office Communicator. Současně obsahuje i všechny doposud vydané záplaty a aktualizace.

Pro Microsoft Office SharePoint Server 2007 přináší SP1 zlepšení především v oblasti vyhledávání a indexování, a společně se serverovým řešením Microsoft Office Project Server 2007 připravuje tyto technologie na příchod dlouho očekávaného serverového operačního systému Windows Server 2008. Zajištěna nyní bude i podpora technologie AJAX, což vývojářům umožní tvorbu uživatelsky přizpůsobených webových komponent.

SP1 zvyšuje a aktualizuje bezpečnostní standardy obsažené v systému Office 2007 zakomponováním dále vylepšených bezpečnostních technologií a poskytne tak uživatelům ještě větší ochranu před viry, malware a dalšími hrozbami.

Článek ze dne 13. prosince 2007 - čtvrtek

Další články od Microsoft s.r.o.