logo

AMS Start-up pomůže se začátky podnikání na kapitálovém trhu

Pro malé investiční společnosti a obchodníky s cennými papíry představuje začátek podnikání mnoho překážek. Právě proto dala společnost Arbes Technologies vzniknout tzv. Start-up edici produktu ARBES AMS, který je využíván již řadou subjektů, působících na kapitálovém trhu.

"Jednou z věcí, na kterou se u nás ve společnosti specializujeme, je tvorba softwarových řešení pro podporu obchodování na kapitálových trzích. Tato oblast podnikání čelí tlaku na modularizaci, digitalizaci a rychlou implementaci. Díky mnohaletým zkušenostem v této oblasti jsme se proto rozhodli vytvořit kompaktní, implicitně nakonfigurovaný systém, který může být velmi rychle dodán a finančně zákazníka příliš nezatíží. Modulární systém ARBES AMS Start-up umožní pořídit minimalistické, ale plně funkční a dále konfigurovatelné řešení pro startupové společnosti v krátkém časovém horizontu, navíc za výjimečně příznivých podmínek," říká Branislav Beneš, člen představenstva a ředitel divize Finančních Informačních Systémů společnosti ARBES Technologies.

Nově představené odlehčená verze informačního systému ARBES AMS je určena pro menší začínající společnosti, které potřebují pokrýt základní funkčnosti a procesy v dané oblasti, a to za náklady přiměřené jejich aktuální velikosti a ve velmi krátkém čase.

ARBES AMS Start-up se od své původní verze liší v několika zásadních bodech:

Systém AMS Start-up je možné rozšiřovat i o další uživatele, a to dle licenčního ceníku. Samozřejmostí je uživatelský manuál a balíček poradentství, jehož součástí jsou vymezené dny na instalaci systému, důkladné proškolení i prostor pro konfigurace a reporting - zkrátka tak, aby byl systém zákazníkovi nastaven na míru.

V momentě, kdy je omezený počet klientů - investorů překročen, nic nebrání přechodu na standardní edici ARBES AMS - ucelené softwarové řešení, které kompletně pokrývá potřeby správy aktiv investičního bankovnictví i správy fondů a je novou kvalitou podpory pro oblast kapitálových trhů.

Systém poskytuje flexibilní varianty řešení dle potřeb společností různorodého typu byznysu.

Článek ze dne 14. září 2022 - středa

Další články od ARBES Technologies, a.s.