logo

Spolupráce STAPRO a ARBES na IT projektech pro zdravotnictví

Díky spolupráci ARBES Technologies a STAPRO vzniklo unikátní a komplexní portfolio produktů a služeb, které přispěje k modernizaci a rozvoji IS v oblasti zdravotnictví v souladu s nejnovějšími zahraničními trendy.

Společnost STAPRO, lídr na trhu klinických a laboratorních informačních systémů zaměstnávající v oblasti zdravotnické informatiky v České a Slovenské republice více než 270 odborníků, získává po téměř 30letém působení na tomto trhu významného obchodního a implementačního partnera.

"ARBES Technologies vnímáme jako uznávaného silného lídra v oblasti ekonomických informačních systémů pro finanční i nefinanční sektor. Společnou aliancí trh získal silné uskupení poskytující vyspělá řešení pomáhající pracovníkům ve zdravotnictví zvyšovat efektivitu zdravotní péče poskytované klientům," říká ke spolupráci Michal Mareš, obchodní ředitel společnosti STAPRO.

Segment zdravotnictví v současné době prochází prostřednictvím evropských dotací podstatnou inovací a právě implementační kapacity a zkušenosti dodavatelů by mohly tyto projekty limitovat z hlediska realizace v potřebném čase a rozsahu.

ARBES Technologies zaměstnává přes 200 IT specialistů a má dlouholeté zkušenosti i v segmentu zdravotnictví.

Mezi jeho zákazníky patří například Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje, Nemocnice Na Bulovce, Masarykův onkologický ústav, nemocnice Středočeského kraje a mnoho dalších.

Další články k tématům - modernizace - nemocnice - zdravotnictví - Michal Mareš

Článek ze dne 24. května 2019 - pátek

Další články od ARBES Technologies, a.s.