logo

ARBES Technologies hlavním partnerem konference Svět informačních systémů 2010

Ve dnech 16. - 17.9. 2010 se v brněnském hotelu Voroněžu skuteční již 7. ročník mezinárodní konference Svět informačních systémů. Společnost ARBES Technologies se konference zúčastní jako hlavní partner.

Odborníci ze společnosti ARBES Technologies na konferenci vystoupí s přednáškou na téma aktuálních trendů v oblasti Business Intelligence, přičemž představí i možnosti praktického využití manažerské nadstavby nad systémy z dílny ARBES Technologies, k nimž patří především ERP řešení ARBES FEIS, řešení pro investiční společnosti a obchodníky s cennými papíry ARBES TOPAS či core bankingový systém ARBES OBS.

Společnost ARBES Technologies využívá ve svých informačních systémech moderní BI platformu Oracle. Díky škálovatelnosti je možné BI nadstavbu využít jak pro malá či pilotní řešení, tak i pro rozsáhlé systémy s mnoha stovkami či tisíci uživateli. Navíc jde o uživatelsky příjemné řešení, které klientům nabízí i jistotu stabilního dodavatele světové velikosti a úrovně.

"Vyspělé světové technologie Oracle spolu s naší znalostí potřeb ve střední Evropě působících společností jsou přínosné pro řadu zákazníků," uvedl Pavel Jiruše, ředitel divize podnikových informačních systémů ve společnosti ARBES Technologies. "Správná informace v ten pravý čas je základem úspěšného byznysu. BI z dílny Oracle v kombinaci se systémy ARBES k tomu dokáží významně přispět," dodal.

O konferenci

Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů – odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, letos poprvé ve spolupráci s brněnským vydavatelstvím CCB a Fakultou podnikatelskou při VUT v Brně.

Další články k tématům - BI - konference - mezinárodní - Oracle - Pavel Jiruše

Článek ze dne 7. května 2010 - pátek

Další články od ARBES Technologies s.r.o.