logo

ESET Endpoint Security: otestujte BETA verzi nové generace produktů pro SMB a firemní zákazníky

ESET zve IT administrátory k veřejnému testování BETA verzí nových antivirových řešení. Součástí ESET Endpoint Security Suite BETA i základní verze ESET Endpoint Security BETA je nástroj ESET Remote Administrator 5 BETA. Všechny tyto produkty jsou pro účely BETA testování zdarma.

ESET - výrobce antivirového programu NOD32 (nositel mnoha ocenění pro nejlepší Antivir), který letos slaví 20 let od svého založení a také 25. výročí svého prvního antivirového produktu, zve IT administrátory k veřejnému testování BETA verzí nových antivirových řešení.

Nová generace řešení ESET Endpoint Security přináší proaktivní ochranu před novými hrozbami zásluhou několikastupňové detekce malwaru, skenovacího jádra ThreatSense a ochranné technologie ESET Live Grid, která pracuje na bázi cloud computingu. Malé zatížení systému a vyspělá vzdálená správa koncových stanic dělá z těchto produktů vhodné řešení pro firmu jakékoliv velikosti.

Součástí obou produktů je také nová generace ESET Remote Administrator 5 BETA. Ta je obohacená o monitoring stavu sítě přístupný přes webový prohlížeč a systém vzdálené správy s nastavitelnými pravomocemi pro administrátory.

"Řešení ESET Endpoint Security BETA a ESET Endpoint Security Suite BETA nejsou pouhým vylepšením nebo přejmenováním předchozích produktů. Jde o zcela novou generaci bezpečnostních řešení v portfoliu ESETu pro firemní zákazníky. Obsahuje úplně nové funkce společně se zmodernizovanými nástroji, jako jsou ESET Live Grid, HIPS nebo zpřehlednění virové databáze a programových modulů, což je důležité pro IT specialisty a administrátory. Mnoho dalších funkcionalit doznalo podstatných změn", řekl Pavol Luka, ESET Chief Technology Officer. "Chceme nabídnout nejmodernější a nejvyspělejší ochranu pro jakoukoli firemní infrastrukturu. Náš BETA produkt nyní prochází testovacím procesem, a proto zveme uživatele produktů ESET a širokou veřejnost, aby si jej vyzkoušeli a ozvali se nám, protože zpětná vazba je pro nás velmi cenná", dodal Luka.

Nová generace bezpečnostního řešení ESET Endpoint Security pokračuje v tradici kvalitních produktů řady Business Edition. Vlajkový produkt ESET Endpoint Security Suite obsahuje navíc firewall, kontrolu přístupu na web a spamový filtr. ESET Endpoint Security se bude dodávat bez těchto doplňkových funkcí.

Oba produkty disponují vylepšeným nástrojem ESET Remote Administrator 5. S uvedením plných verzí obou řešení Endpoint Security - ESET Endpoint Security a ESET Endpoint Security Suite - plánované v průběhu roku 2012, nabídne ESET flexibilní řešení, jež bude splňovat individuální potřeby firemních zákazníků.

Článek ze dne 9. února 2012 - čtvrtek

Další články od ESET software spol. s r. o

ESET Endpoint Security: otestujte BETA verzi nové generace produktů pro SMB a firemní zákazníky

Nejvyšší ocenění pro ESET od nezávislých testovacích autorit