logo

Vyřeš úkol a najdi práci: ESET přijme 45 nových IT specialistů

Chytré mozky ESETu připravily pro všechny zájemce o práci - a to i z řad řad středoškoláků a absolventů, úlohy z oblasti programování a reverzního inženýrství. Pokud je dokážete vyřešit, máte šanci přidat se ESET k týmu v Praze. Bratislavě neboKošicích.

Společnost ESET plánuje další expanzi. Firma chce v nejnovější náborové kampani rozšířit svoje řady o 45 IT specialistů, z toho 35 má pracovat na Slovensku a deset v Česku. Podle úspěchu náborové kampaně v ČR se zvažuje i otevření virové laboratoře v Praze. Vedle Bratislavy a polského Krakova by tak fungoval již třetí virus lab.

Šanci získat pozici programátora a analytika infiltrací mají všichni, kdo se zapojí do řešení úloh zveřejněných na webu www.3537.cz. A platí to nejen pro profesionály, ale i chytré mozky z řad středoškolských a vysokoškolských studentů. Nejlepším řešitelům se otevřou dveře do týmů ESET v Bratislavě a Praze.

"Programátoři mají soutěživou povahu, a tak jsme jim chtěli dát možnost ukázat, zda na to skutečně mají. Čekají na ně algoritmické a implementační úlohy, zájemci o místo analytika infiltrací se musí popasovat s novou úlohou Reversing Challenge. Novinkou je online vyhodnocení programátorské úlohy. Kandidáti tak budou mít možnost vidět, jak daleko se v porovnání s ostatními řešiteli dostali," říká Juraj Ferenc, ředitel české pobočky společnosti ESET.

ESET plánuje do konce roku přijmout 25 analytiků infiltrací (deset v ČR) a dvacet programátorů pro oddělení technologického vývoje. Je to víc jak dvojnásobek oproti náborové kampani v minulém roce. Celkem chce slovenská firma rozšířit svoje řady o přibližně pětačtyřicet IT specialistů.

Podle studie Best Employers in Slovakia 2009 byl ESET v minulém roce druhým nejlepším zaměstnavatelem na Slovensku v kategorii malých a středních podniků, a to především díky nadprůměrné motivaci zaměstnanců. Firma patří podle žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Další články k tématům - Best Employers - Bratislava - expanze - kariéra - Košice - mozky - nábor - Praha - Juraj Ferenc

Článek ze dne 21. října 2010 - čtvrtek

Další články od Eset software s.r.o.