logo itpoint.cz

VMware - počítačové kurzy

13.12. 2021 (dnů = 5) - Katalogová cena: 2060 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 2060 EUR (Bratislava)
Tento pětidenní kurz vám poskytne komplexní školení, informace a postupy pro navrhování prostředí VMware NSX-T ™ Data Center v rámci strategie softwarově definovaného datového centra. Tento kurz vás naučí dovednostem jak řídit návrhy NSX-T Data Center nabízené ve verzi NSX-T Data Center 3.0, včetně principů designu, procesů a rámců. Student získá hlubší znalosti o architektuře NSX-T Data Center a o tom, jak je možné toho využít k vytvoření řešení pro obchodní potřeby zákazníka.
10.01. 2022 (dnů = 3) - Katalogová cena: 30000 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1150 EUR (Bratislava)
V tomto třídenním praktickém školení prozkoumáte nové funkce a vylepšení ve VMware vCenter Server® 7 a VMware ESXi ™ 7. Scénáře nasazení z reálného prostředí, praktické laby a prezentace vás naučí dovednosti, které potřebujete pro efektivní implementaci a konfiguraci VMware vSphere® 7. Tento kurz je doporučen pro zákazníky, kteří chtějí nasadit vSphere 7 v jejich existujícím prostředí vSphere.
17.01. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 53000 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 2120 EUR (Bratislava)
Tento pětidenní intenzivní kurz vás provede od základních až k pokročilým dovednostem správy VMware vSphere® 7. V návaznosti na obsah instalace a konfigurace z našeho nejprodávanějšího kurzu ICM budete také rozvíjet pokročilé dovednosti potřebné pro správu a údržbu vysoce dostupné a škálovatelné virtuální infrastruktury. Prostřednictvím kombinace prezentací a praktických labů projdete instalací, konfigurací a správou vSphere 7. Prozkoumáte funkce, které vytvářejí základ pro skutečně škálovatelnou infrastrukturu, a zjistíte, kdy a kde tyto funkce mají největší účinek. Tento kurz vás připraví na správu infrastruktury vSphere pro organizaci libovolné velikosti pomocí vSphere 7, která zahrnuje VMware ESXi ™ 7 a VMware vCenter Server® 7.
24.01. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 2060 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 2100 EUR (Bratislava)
Tento pětidenní kurz vás naučí pokročilé dovednosti pro konfiguraci a údržbu vysoce dostupné a škálovatelné virtuální infrastruktury. Prostřednictvím kombinace prezentace a praktických labů konfigurujete a optimalizujete funkce VMware vSphere® 7, které vytvářejí základ pro skutečně škálovatelnou infrastrukturu. Můžete diskutovat o tom, kdy a kde tyto funkce mají největší účinek. Zúčastněte se tohoto kurzu, abyste prohloubili své porozumění vSphere a zjistili, jak jeho pokročilé funkce a ovládací prvky mohou prospět vaší organizaci.
21.02. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 2060 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 2100 EUR (Bratislava)
Tento pětidenní praktický kurz vám poskytuje pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti k dosažení kompetencí při řešení problémů s prostředím VMware vSphere® 7.x. Tento workshop zvýší vaše dovednosti a kompetence při používání rozhraní příkazového řádku, VMware vSphere® Client ™, souborů logů a dalších nástrojů pro analýzu a řešení problémů.
21.03. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 1880 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 2100 EUR (Bratislava)
Tento pětidenní kurz s rychlým tempem poskytuje komplexní školení o tom, jak instalovat, konfigurovat a spravovat prostředí datového centra VMware NSX-T ™. Tento kurz zahrnuje klíčové funkce datového centra NSX-T nabízené ve verzi NSX-T Data Center 3.0, včetně celkové infrastruktury, logical switching, logical routing, networking a bezpečnostních služeb, mikrosegmentace a bran firewall a dalších. Přístup k softwarově definovanému prostředí datových center je poskytován prostřednictvím praktických labů, které podporují dovednosti a koncepty prezentované v kurzu.
19.04. 2022 (dnů = 2) - Katalogová cena: 24500 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 970 EUR (Bratislava)
Toto dvoudenní praktické školení poskytuje zkušeným administrátorům VMware vSphere® znalosti o instalaci, konfiguraci a správě VMware Site Recovery Manager ™ 8.2. Tento kurz také ukazuje, jak sepsat a testovat plán obnovy po havárii za použití Site Recovery Manager.
21.04. 2022 (dnů = 2) - Katalogová cena: 830 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 830 EUR (Bratislava)
V tomto dvoudenním kurzu se zaměříte na osvojení si nástrojů a dovedností nezbytných pro řešení problémů s implementacemi VMware vSAN ™ 7. Praktické zkušenosti s koncepty řešení problémů vSAN získáte prostřednictvím absolvování aktivit vedených instruktorem a praktických cvičení s laby.
21.04. 2022 (dnů = 2) - Katalogová cena: 25000 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 0 EUR (Bratislava)
Toto dvoudenní technické školení je navrženo pro operátory a správce, kteří vytvářejí a spravují virtuální stroje. Školení kombinuje přednášky s praktickými cvičeními pro získání potřebných dovedností pro efektivní práci s VMware funkcemi ve vSphere 6.7.Tento kurz je založen na VMware ESXi ™ 6.7 a VMware vCenter Server ™ 6.7.
02.05. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 2060 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 2060 EUR (Bratislava)
Tento pětidenní praktický kurz vám poskytne pokročilé znalosti, dovednosti a nástroje k dosažení kompetencí při provozu a řešení problémů v prostředí VMware NSX-T ™ Data Center. V tomto kurzu vás seznámíme s pracovními postupy různých konstrukcí sítí a zabezpečení spolu s několika nástroji pro správu a odstraňování problémů, které pomáhají spravovat a odstraňovat vaše NSX-T Data Center. Kromě toho vám budou představeny různé typy technických problémů, které budete systematicky identifikovat, analyzovat a řešit. Kromě toho vám budou představeny různé typy technických problémů, které budete systematicky identifikovat, analyzovat a řešit.t.
12.05. 2022 (dnů = 2) - Katalogová cena: 22000 Kč (Praha), 22000 Kč (Brno), 850 EUR (Bratislava)
Tento dvoudenní praktický kurz vás naučí instalovat a konfigurovat platformu infrastruktury virtuálních počítačů. Tento kurz rozšíří vaše dovednosti v instalaci a konfiguraci VMware Horizon® díky kombinaci přednášek a praktických cvičení. Naučíte se, jak nainstalovat a nakonfigurovat VMware Horizon® Connection Server ™, VMware Unified Access Gateway ™, jak nakonfigurovat nástroj pro vyrovnávání zatížení pro použití s Horizon a jak vytvořit Cloud Pod Architecture.
23.05. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 1880 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1880 EUR (Bratislava)
In this five-day course, you focus on installing, configuring, and managing VMware Cloud Director™ 10.x. You learn about workload provisioning, the creation of organizations, virtual data centers (VDCs), catalog services that include predefined virtual machines, and on-demand VMware NSX® networks. This course also covers interfacing VMware Cloud Director with other systems and the integration and use of VMware Cloud Director Availability™. You also learn how to manage multisite, cross-VDC networking, and configuring Central Point of Management (CPOM) to define a Software-defined Data Center (SDDC) for a tenant and provider users of VMware Cloud Director. This course also discusses how to monitor various VMware Cloud Director objects using VMware vRealize® OperationsTM and discusses administering tenant facing applications using vRealize® Operations Tenant AppTM.
06.06. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 50000 Kč (Praha), 50000 Kč (Brno), 2000 EUR (Bratislava)
VMware Horizon 8: Deploy and Manage je pětidenní kombinovaný kurz VMware Horizon 8: Skills for Virtual Desktop Management & VMware Horizon 8: Infrastructure Administration Tato kombinace školení vám dá praktické dovednosti k dodání virtuálních desktopů a aplikací prostřednictvím jedné platformy. Své dovednosti v konfiguraci a správě VMware Horizon® 8 budete budovat díky kombinaci přednášek a praktických cvičení. Naučíte se, jak konfigurovat a nasazovat skupiny virtuálních desktopů a jak zajišťovat koncovým uživatelům přizpůsobené pracovní prostředí. Dále se naučíte instalovat a konfigurovat platformu infrastruktury virtuálních desktopů. Naučíte se instalovat a konfigurovat VMware Horizon® Connection Server ™, VMware Unified Access Gateway ™, a jak konfigurovat load balancer k vyrovnávání zatížení Horizon a vytvořit Cloud Pod Architecture.
18.07. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 49000 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1950 EUR (Bratislava)
Tento pětidenní intenzivní praktický kurz je zaměřený na instalaci, konfiguraci a správu VMware vSphere® 7, které obsahuje VMware ESXi ™ 7 a VMware vCenter Server® 7. Tento kurz vás připraví na správu infrastruktury vSphere pro organizaci jakékoli velikosti. Je základem pro většinu dalších VMware technologií v softwarově definovaných data centrech.
17.10. 2022 (dnů = 3) - Katalogová cena: 1240 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1240 EUR (Bratislava)
Toto třídenní školení vás vybaví znalostmi, dovednostmi a schopnostmi navrhovat virtuální infrastrukturu VMware vSphere® 7. Při navrhování virtualizačního řešení, které zajišťuje dostupnost, ovladatelnost, výkon, obnovitelnost a zabezpečení využijete osvědčené postupy VMware. Tento kurz pojednává o výhodách a rizicích dostupných alternativ designu a poskytuje informace k podpoře správného rozhodování. Na základě případové studie procvičujete své designérské dovednosti spoluprací s kolegy na projektu.
12.12. 2022 (dnů = 3) - Katalogová cena: 30000 Kč (Praha), 30000 Kč (Brno), 1250 EUR (Bratislava)
Na tomto třídenním praktickém kurzu získáte dovednosti doručit virtuální desktopy a aplikace prostřednictvím jedné platformy infrastruktury virtuálních desktopů. Tento kurz rozšíří vaše dovednosti v konfiguraci a správě VMware Horizon® 8 díky kombinací přednášek a praktických cvičení. Naučíte se, jak konfigurovat a nasazovat desktop pooly virtuálních strojů, a jak koncovým uživatelům poskytovat přizpůsobené desktopové prostředí.