logo itpoint.cz

Audity a standardy - počítačové kurzy GOPAS

11.12. 2023 (dnů = 2) - Katalogová cena: 15900 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 670 EUR (Bratislava)
Základní dvoudenní kurz, ve kterém se do detailu seznámíte s licenčními podmínkami produktů společnosti Microsoft, ať už jde o desktopové operační systémy, aplikace, serverové produkty, ale i online služby, včetně licencování hybridních prostředí. Součástí školení je i orientace v licenčních dokumentech a smlouvách, dozvíte se, kde tyto dokumenty hledat, jak se v nich orientovat a jak si je správně vykládat. V rámci školení se stanete součástí fiktivního softwarového auditu a naučíte se, jak na základě jeho požadavků správně evidovat softwarové licence a jaké k tomu používat nástroje, včetně nástrojů, které poskytuje společnost Microsoft, aby pro vás absolvování skutečného auditu bylo hračkou. Zodpovězeny budou i všechny vaše licenční dotazy, které si přinesete s sebou.
13.12. 2023 (dnů = 1) - Katalogová cena: 7900 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 340 EUR (Bratislava)
V jednodenním pokročilém kurzu se do detailu seznámíte se specifikami licenčních podmínek společnosti Microsoft, určenými především pro partnery společnosti Microsoft a pro ty, co software společnosti Microsoft aktivně obchodují. Do detailu se budeme zabývat specifikami a pravidly programů SPLA, CSP, ISV, ale i licenčními pravidly v rámci partnerského programu společnosti Microsoft (MPN IUR). V pozadí nezůstanou ani specifika běžného prodeje licencí společnosti Microsoft z pohledu obchodního partnera, dozvíte se kdo, kdy a za jakých podmínek je za co zodpovědný.
29.01. 2024 (dnů = 2) - Katalogová cena: 12400 Kč (Praha), 12400 Kč (Brno), 540 EUR (Bratislava)
Dvoudenní kurz seznamuje účastníky s technickými a organizačními požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti a evropské směrnice NIS2
09.05. 2024 (dnů = 2) - Katalogová cena: 13600 Kč (Praha), 13600 Kč (Brno), 590 EUR (Bratislava)
Dvoudenní kurz seznamuje posluchače s technickými požadavky aktuální a připravované legislativy a EU směrnicemi týkajícími se počítačové bezpečnosti a ochrany osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR). Kurz je určen jak vedoucím pracovníkům, CISO, manažerům bezpečnosti informací, pracovníkům incedent response, tak i IT správcům a technikům a může připravit i pověřence pro ochranu osobních údajů.