logo itpoint.cz

Oracle - počítačové kurzy GOPAS

17.01. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 49500 Kč (Praha), 49500 Kč (Brno), 1950 EUR (Bratislava)
V kurzu Oracle Database: SQL ladění pro vývojáře se dozvíte o Oracle SQL ladění a jak aplikovat ladící techniky do vlastního SQL kódu. Naučte se různé způsoby efektivního přístupu k datům. Přínosy: Přínosem je hlubší pochopení ladění Oracle SQL příkazu a postupu jak psát dobře vyladěné SQL příkazy vhodné pro databázi Oracle v tomto kurzu zaměřeném na vývoj. Dozvíte se, jak se rozluštit, vybrat a následně použít ladění na SQL kód. Předvedeny budou různé techniky ladění.
04.03. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 66400 Kč (Praha), 66400 Kč (Brno), 2595 EUR (Bratislava)
Oracle Database: Administration Workshop vás naučí kompletně administrovat databázový systém ORACLE od architektury přes vytváření uživatelů a nastavování práv, správu disku a úložných prostor, základy zálohování a obnovy, síťové konfigurace až po vše, co administrátor potřebuje každý den ke své práci.
11.03. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 66400 Kč (Praha), 66400 Kč (Brno), 2595 EUR (Bratislava)
In the Oracle Application Express Workshop I, discover how to develop database-centric web applications quickly using Oracle Application Express. Learn from expert Oracle University instructors through interactive learning, which includes hands-on exercises. By investing in this course, you'll discover how Oracle Application Express allows you to create database applications using desktop and mobile interfaces. You'll also learn how to enhance your application by adding various components like reports, forms, items, dynamic actions, calendars, charts, plug-ins and other shared components required in an application.
25.03. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 49500 Kč (Praha), 49500 Kč (Brno), 1950 EUR (Bratislava)
Kurz Oracle Database 12c: Pokročilé PL/SQL vás naučí, jak používat pokročilé funkce PL/SQL navrhovat a ladit PL/SQL pro komunikaci s databází a dalšími aplikacemi. Zkušení lektoři Oracle vás provedou pokročilými nástroji programového designu, balíčky, kurzory, kolekcí a metod rozšířeného. Přínosy – Naučte se psát PL/SQL rutiny, které analyzují aplikace PL/SQL a caching techniky, které mohou zvýšit výkon. Kurz vás uvede do Virtuální Privátní Databáze (VDP) k implementaci bezpečnostní politiky a prozkoumá s vámi techniky a nástroje k posílení vašich aplikací proti SQL útokům. Rozšiřte programovací zdroje tvorbou PL/SQL programů pro propojení s C a Java kódem.
03.06. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 66400 Kč (Praha), 66400 Kč (Brno), 2595 EUR (Bratislava)
V tomto kurzu si zkušení administrátoři rozšíří své znalosti o monitorování, ladění a nastavování databázové instance. Naučí se identifikovat, co způsobuje výkonnostní problémy, diagnostikovat je a následně je řešit. Účastníci se seznámí s metodikou ladění, nástroji pro monitoring a diagnostiku, jak reagovat a využívat advisors a předcházet tak problémům, jak identifikovat problematické SQL dotazy a řešit tyto problémy administrátorskými prostředky, monitorovat výkonnost instance pomocí Enterprise Managera a ladit jednotlivé komponenty instance včetně parametrů instance.