logo gopas.cz

Oracle - počítačové kurzy GOPAS

10.06. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 49500 Kč (Praha), 49500 Kč (Brno), 1950 EUR (Bratislava)
V kurzu Oracle Database: SQL ladění pro vývojáře se dozvíte o Oracle SQL ladění a jak aplikovat ladící techniky do vlastního SQL kódu. Naučte se různé způsoby efektivního přístupu k datům. Přínosy: Přínosem je hlubší pochopení ladění Oracle SQL příkazu a postupu jak psát dobře vyladěné SQL příkazy vhodné pro databázi Oracle v tomto kurzu zaměřeném na vývoj. Dozvíte se, jak se rozluštit, vybrat a následně použít ladění na SQL kód. Předvedeny budou různé techniky ladění.
14.10. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 66400 Kč (Praha), 66400 Kč (Brno), 2595 EUR (Bratislava)
V tomto kurzu si zkušení administrátoři rozšíří své znalosti o monitorování, ladění a nastavování databázové instance. Naučí se identifikovat, co způsobuje výkonnostní problémy, diagnostikovat je a následně je řešit. Účastníci se seznámí s metodikou ladění, nástroji pro monitoring a diagnostiku, jak reagovat a využívat advisors a předcházet tak problémům, jak identifikovat problematické SQL dotazy a řešit tyto problémy administrátorskými prostředky, monitorovat výkonnost instance pomocí Enterprise Managera a ladit jednotlivé komponenty instance včetně parametrů instance.
04.11. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 66400 Kč (Praha), 66400 Kč (Brno), 2595 EUR (Bratislava)
Oracle Database: Administration Workshop vás naučí kompletně administrovat databázový systém ORACLE od architektury přes vytváření uživatelů a nastavování práv, správu disku a úložných prostor, základy zálohování a obnovy, síťové konfigurace až po vše, co administrátor potřebuje každý den ke své práci.
04.12. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 49500 Kč (Praha), 49500 Kč (Brno), 1950 EUR (Bratislava)
Kurz Oracle Database 12c: Pokročilé PL/SQL vás naučí, jak používat pokročilé funkce PL/SQL navrhovat a ladit PL/SQL pro komunikaci s databází a dalšími aplikacemi. Zkušení lektoři Oracle vás provedou pokročilými nástroji programového designu, balíčky, kurzory, kolekcí a metod rozšířeného. Přínosy – Naučte se psát PL/SQL rutiny, které analyzují aplikace PL/SQL a caching techniky, které mohou zvýšit výkon. Kurz vás uvede do Virtuální Privátní Databáze (VDP) k implementaci bezpečnostní politiky a prozkoumá s vámi techniky a nástroje k posílení vašich aplikací proti SQL útokům. Rozšiřte programovací zdroje tvorbou PL/SQL programů pro propojení s C a Java kódem.