logo itpoint.cz

Scrum - počítačové kurzy GOPAS

20.09. 2023 (dnů = 2) - Katalogová cena: 28000 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 0 EUR (Bratislava)
The ICP-ACC course provides a deep dive into the world of Agile Coaching. The course focuses on equipping you with new tools, techniques and skills to be the best you can be. The ICAgile Certified Professional Agile Coaching (ACC) - Online course provides a deep dive into the world of agile coaching. The course is split into four unique half-day modules covering the core competencies of agile coaching. The course focuses on equipping you with new tools, techniques and skills to be the best Agile Coach / ScrumMaster you can be.
21.09. 2023 (dnů = 2) - Katalogová cena: 45000 Kč (Praha), 45000 Kč (Brno), 1700 EUR (Bratislava)
Certified Agile Leadership je praktický workshop, který vám pomůže stát se úspěšným leaderem v Agilní organizaci. Je určen všem, kteří chtějí Agilní metody plně využít získat z nich maximum. Účastnící se seznámí s konceptem Agilního Leadershipu, vlastnostmi a kompetencemi Agilního Leadera, což vám pomůže se rychle orientovat ve složitém a rychle se měnícím Agilním prostředí. Nečekejte žádnou suchou teorii ani opakování Agilu a Scrumu. V kurzu je sice také zastoupena teorie, ale důraz je kladen na praxi a spolupráci během školení. Kurz je praktickým průvodcem na cestě Agilního leadera, kde je pro každého prostor najít si svou vlastní cestu k leadershipu. V rychle se měnícím prostředí Agilních organizací je tento kurz dobrým začátkem pro získávání zkušeností Agilního leadera a udržení si náskoku před konkurencí. Školení vedou zkušení trenéři, certifikovaní od Scrum Alliance s minimální certifikací Certified Scrum Trainer a/nebo Certified Enterprise Coach. Po školení každý účastník získává certifikaci CAL-E + CAL-O od americké Scrum Alliance. Early Bird Price je platná maximálně 30 dní před zahájením kurzu.
17.10. 2023 (dnů = 3) - Katalogová cena: 1800 Kč (Praha), 1800 Kč (Brno), 1800 EUR (Bratislava)
Large-Scale Scrum (LeSS) je framework pro škálování Agilního vývoje pro více týmu. LeSS staví na principech Scrumu jako je empirismus, cross-functional týmy, samoorganizující se týmy a přináší framework pro aplikaci Scrumu pro větší organizace, velké produkty a více týmů. Školení "Certified LeSS Practioner" se do hloubky zaměřuje na vysvětlení základních LeSS principů, rolí, pravidla a frameworku jako celku, a současně přináší konkrétní návody jak LeSS aplikovat v praxi. Dozvíte se nejen dostatečné a praktické informace pro aplikaci LeSS principů va vašem prostředí ale také jak implementaci LeSS vylepšit, pokud LeSS již máte v nějaké podobě implementovaný. Školení obsahuje jak seznámení a přehled LeSS principů, tak i příklady nasazení LeSS frameworku, cvičení a samozřejmě také LeSS Q&A tak, aby se během školení probralo to, co většinu účastníků zajímá. Na tomto školení získáte certifikaci Certified LeSS Practitioner. Certifikace je podmíněna úspěšným aktivním absolvováním plné délky kurzu a je v ceně tohoto kurzu. Early Bird Price je platná maximálně 30 dní před zahájením kurzu.
22.11. 2023 (dnů = 2) - Katalogová cena: 29000 Kč (Praha), 29000 Kč (Brno), 1200 EUR (Bratislava)
SP-SM - Certified Scrum Professional - ScrumMaster kurz - je součástí programu The Great ScrumMaster Academy. Školeni je vedeno certifikovanými trenéry CST od Scrum Alliance a určitě bude pro vás přínosné. Není to žádný nudný workshop plný powerpointových prezentací, je to interaktivní školení založené na facilitaci a koučinku na systémové úrovni se zaměřením na celou organizaci. Je plné simulací, koncerzací a sdílení realných zkušeností. Narozdíl od online programů, zde potkáte reálné účastníky, kteří jsou jako vy na cestě stát se Skvělým ScrumMasterem. Naleznete zde kolegy, kteří vám budou oporou i po zkončení školení, protože tento workshop je jen počátkem sdílení zkušeností. Účastníci se seskupí do tzv. coaching circles, kde se budou vzájemně podporovat a pomádat si na jejich cestě ke Skvělému ScrumMasterovi. Early Bird Price je platná maximálně 30 dní před zahájením kurzu.