logo gopas.cz

ISTQB - počítačové kurzy GOPAS

25.03. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 21900 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1195 EUR (Bratislava)
Tento akreditovaný kurz společnosti Tesena je vhodný pro testingové profesionály, kteří se chtějí stát vysoce kvalifikovanými technickými testery. Tato nově zrevidovaná a zaktualizovaná verze třídenního školení se zaměřuje na potíže technického testování spojované se safety-critical/business-critical softwarovými systémy a na testování výkonnosti, zabezpečení, spolehlivosti, přenosnosti a udržovatelnosti všech softwarových systémů. Pokrývá structure-based a analytické test techniky, technické recenze, koncepty testovacích nástrojů a test automatizace. Zkouška není uvedena v ceně kurzu.
15.04. 2024 (dnů = 5) - Katalogová cena: 34500 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1553 EUR (Bratislava)
Intenzivní akreditovaný kurz společností Tesena, je ideální pro zkušené testingové profesionály, kteří by se chtěli posunout k seniornější roli.Tento intenzivní pětidenní kurz je ideální pro zkušené profesionály v oblasti testování softwaru, kteří chtějí převzít vyšší roli. Díky spoustě praktických cvičení sloužících k posílení solidního teoretického základu, vám kurz pomůže vybudovat znalosti úrovně Foundation Level. Naučíte se také dále rozvíjet své dovednosti důležité pro řízení testovacího týmu a úspěšné uskutečnění projektu. Zkouška není uvedena v ceně kurzu.
13.05. 2024 (dnů = 3) - Katalogová cena: 26500 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1155 EUR (Bratislava)
Akreditovaný kurz společnosti Tesena, zaměřený na pokročilé testery, kteří chtějí dále zdokonalovat své odborné znalosti v oblasti automatizace testů. Tento třídenní kurz je zaměřen na testery, kteří již pokročili ve své kariéře a chtějí dále rozvíjet své odborné znalosti v oblasti automatizovaného testování. Moduly nabízené na pokročilé úrovni pokrývají širokou škálu témat. Zkouška není uvedena v ceně kurzu.