logo itpoint.cz

ISTQB - počítačové kurzy GOPAS

12.10. 2023 (dnů = 2) - Katalogová cena: 14500 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 729 EUR (Bratislava)
Akreditovaný kurz společnosti Tesena představuje, jak efektivně poskytovat testování softwaru v agilním vývojovém prostředí. Tento kurz vysvětluje, jak efektivně poskytovat testování softwaru v agilním vývojovém prostředí. Je užitečný jak pro specialisty v testingu, tak pro další IT profesionály, kteří s nimi spolupracují nebo je řídí v rámci agilního projektu. Zkouška není uvedena v ceně kurzu.
25.10. 2023 (dnů = 3) - Katalogová cena: 28700 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1250 EUR (Bratislava)
Praktický akreditovaný kurz společností tesena, určený pro testingové profesionály, kteří se chtějí stát vysoce kvalifikovanými test analytiky. Tento třídenní praktický kurz je určen odborníkům na testování softwaru, kteří chtějí prohlubovat své znalosti a dovednosti úrovně Foundation Level a dále se rozvíjet v oblastí test analýzy, test designu a test exekuce, aby se stali vysoce kvalifikovanými test analytiky. ISTQB zkouška není v ceně kurzu.
20.11. 2023 (dnů = 5) - Katalogová cena: 34500 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 1553 EUR (Bratislava)
Intenzivní akreditovaný kurz společností Tesena, je ideální pro zkušené testingové profesionály, kteří by se chtěli posunout k seniornější roli.Tento intenzivní pětidenní kurz je ideální pro zkušené profesionály v oblasti testování softwaru, kteří chtějí převzít vyšší roli. Díky spoustě praktických cvičení sloužících k posílení solidního teoretického základu, vám kurz pomůže vybudovat znalosti úrovně Foundation Level. Naučíte se také dále rozvíjet své dovednosti důležité pro řízení testovacího týmu a úspěšné uskutečnění projektu. Zkouška není uvedena v ceně kurzu.