logo

AV-Comparatives je nejlepší antivir na světovém trhu je ESET NOD32 Antivirus

Již podruhé za sebou se stal ESET NOD32 Antivirus nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu. Lídr v nezávislém testování antivirových programů, společnost AV-Comparatives, udělila toto ocenění pro NOD32 za vynikající detekci, včetně detekce komplikovaných polymorfních virů, dále za kvalitní proaktivní detekci, stejně jako za minimální počet falešných poplachů, vysokou skenovací rychlost a nízké systémové zatížení.

AV-Compatarives ve své zprávě dodává, že najít dokonalý antivir nebo nejlepší antivir pro všechny potřeby všech uživatelů s jejich rozdílnými nároky není prakticky možné. Označení vítěz dostaly tedy ty produkty, které po dobu celého minulého roku dosahovaly vynikající výsledky v objektivních testech AV-Comparatives.

Testy z února a srpna byly zaměřené na detekci infiltrací v počítačích na vyžádání uživatele (tzv. "on demand" testy). S tímto druhem testu přijde uživatel do styku tehdy, jestliže sám spustí kontrolu přítomnosti infiltrací v počítači. Jiné testy v průběhu května a listopadu tohoto roku měly za úlohu zjistit efektivitu proaktivní detekce virů či infiltrací. V těchto testech si ESET NOD32 Antivir udržel svou dosavadní pozici lídra a zařazení mezi nejúspěšnější značky s nejvyšším oceněním Advanced +.

O AV-Comparatives

AV-Comparatives je nezávislá testovací organizace sídlící v Rakousku. Testy jsou naplánovány tak, aby analyzovaly schopnosti proaktivní detekce a hodnotily, který antivirový produkt má nejlepší schopnosti detekovat nové formy počítačových infiltrací.

Článek ze dne 20. prosince 2007 - čtvrtek

Další články od Eset software s.r.o.

AV-Comparatives je nejlepší antivir na světovém trhu je ESET NOD32 Antivirus

ESET představuje nové inteligentní bezpečnostní řešení ESET Smart Security a novou generaci antiviru ESET NOD32