logo

ESET představuje nové inteligentní bezpečnostní řešení ESET Smart Security a novou generaci antiviru ESET NOD32

Společnost ESET, lídr v proaktivní počítačové ochraně, představila integrovaný bezpečnostní produkt ESET Smart Security a novou generaci antivirového programu ESET NOD32 Antivirus. Místem světové premiéry nových produktů pro Slovensko a Českou republiku se stal největší veletrh informačních a komunikačních technologií ve střední Evropě – INVEX 2007.

ESET Smart Security je nové integrované řešení pro domácí a firemní zákazníky. Obsahuje čtyři komponenty – ESET NOD32 Antivirus, ESET NOD32 Antispyware, ESET Personal Firewall a ESET Antispam, které navzájem spolupracují v dokonalé symbióze na bázi pokročilé heuristické technologie ThreatSense® a skenovacího jádra ESET NOD32. ESET Smart Security v sobě kombinuje rychlost a preciznost s minimálním zatížením počítačového systému, čímž přináší viditelné zlepšení oproti tradičním řešením na současném trhu. Díky integrovanému ESET NOD32 antiviru zaručuje ESET Smart Security nejvyšší stupeň preciznosti při odhalování virových infiltrací a nejméně falešných poplachů. S prokazatelně nejnižším systémovým zatížením v porovnání s konkurencí zabere ESET Smart Security jen 40 MB na disku.

Technický ředitel a spoluzakladatel společnosti ESET Miroslav Trnka říká : "Vůči stále komplexnějším útokům je třeba postavit skutečně inteligentní řešení. Mnoho bezpečnostních balíků poskytuje samostatně fungující moduly, ale ESET v revolučním řešení ESET Smart Security integroval čtyři bezpečnostní komponenty, které navzájem spolupracují tak těsně, že si mezi sebou neuvěřitelně rychle odevzdávají informace, které stejně rychle vyhodnotí, a vhodným způsobem tak ochrání uživatele vůči jakékoliv infiltraci."

Senior analytik americké výzkumné a analytické firmy pro sektor informačních technologií, produktů a služeb Yankee Group Phil Hochmuth dodává : "Počítačové hrozby dnes už do systémů nepronikají v podobě čistých virů, spamu nebo phisingu. Stále víc a víc se objevují jako kombinace jednotlivých infiltrací a to si při jednotlivých vlastnostech bezpečnostních řešeních žádá i jejich integraci a inteligenci. Zkušení a šikovní počítačoví uživatelé v současnosti hledají nejvyšší stupeň integrované ochrany s minimálním množstvím překážek a vysokou mírou spolehlivosti."

ESET Smart Security Business Edition a ESET NOD32 Antivirus 3.0 Business Edition navíc obsahuje funkci Mirror pro vytvoření lokálního aktualizačního serveru. Doplňuje je nástroj vzdálené správy ESET Remote Administrator, což je centralizovaná administrace ve firemním prostředí. ESET Smart Security Business Edition bude k dispozici v průběhu listopadu 2007.

ESET NOD32 Antivirus 3.0

ESET už několik let poskytuje světu nejvyšší kvalitu antivirové ochrany, přičemž systémové požadavky svého software udržuje na co nejnižší úrovni. Teď ESET svůj produkt ještě vylepšil, optimalizoval detekční jádro a pro větší pohodlí zdokonalil grafické uživatelské rozhraní. ESET NOD32 Antivirus bude pro firemní zákazníky k dispozici také ve verzi Business Edition, a to již v průběhu listopadu 2007. Stávající uživatelé ESET NOD32 Antivirus 2.7 mají k dispozici přechod na novou generaci ESET NOD32 Antivirus zdarma.

Systémové požadavky produktů ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus :

Článek ze dne 14. listopadu 2007 - středa

Další články od Eset software s.r.o.

AV-Comparatives je nejlepší antivir na světovém trhu je ESET NOD32 Antivirus

ESET představuje nové inteligentní bezpečnostní řešení ESET Smart Security a novou generaci antiviru ESET NOD32