logo

Aktualizace platformy Android Gignerbread pro SmartPhone Xperia

Sony Ericsson aktualizuje software z října 2011, který nabízí nové funkce chytrých telefonů řady Xperia představených v roce 2011. Jde o aplikace pro Facebook, fotoaparát - 3D funkce a další možnosti ve využití služeb jako jsou Goolge Talk video chat.

Díky speciální aplikaci Facebook v telefonu Xperia si majitelé telefonů Xperia vyzkouší mnoho funkcí na sociálních sítích, budou moci rychleji a intuitivněji sdílet i doporučovat obsah na síti Facebook, například nové hry či zajímavé aplikace. Nejnovější funkcí fotoaparátu je technologie 3D panorama od Sony, díky níž lze pořídit 3D snímky a prohlížet si je ve 3D na televizi díky výstupu HDMI.

"Aktualizace softwaru přinese našim zákazníkům mnoho dalších výhod i možností pro chytré telefony Xperia představené v roce 2011, včetně těch, které byly koupeny třeba dnes", uvedl Nikolaus Scheurer, ředitel marketingu produktů Sony Ericsson. "Díky aktualizaci bude možné využívat mnoho užitečných služeb Google, propracovanější integraci Facebooku i lepší funkce fotoaparátu díky technologiím Sony."

Xperia neo V bude prvním modelem s novým softwarem, který umožní využívat zajímavých funkcí, jako například Google Talk video chat, 3D panorama či aplikaci Facebook v telefonu Xperia, rozšířenou o několik nových možností. Tento nástupce modelu Xperia neo nabídne nejnovější verzi platformy Android pro chytré telefony i nejlepší zábavní funkce společnosti Sony, včetně displeje věrně zobrazujícího realitu s technologií Mobile BRAVIA Engine. Sony Ericsson Xperia neo V bude dostupný na vybraných trzích v posledním čtvrtletí tohoto roku.

Aktualizace softwaru bude globálně zahájena v říjnu 2011 a postupně proběhne ve všech zemích. Majitelé telefonu Xperia obdrží upozornění a instrukce ke stažení softwaru prostřednictvím 3G nebo Wi-Fi. Případně mohou také využít připojení k počítači a stáhnout aktualizace přes PC Companion.

Přínos aktualizace pro SmartPhone Xperia:

Další články k tématům - 3D - 3G - Android - BRAVIA - Facebook - fotoaparát - Gignerbread - Google - HDMI - LiveDock - SmartPhone - telefon - video - WiFi - Xperia - Nikolaus Scheurer

Článek ze dne 26. srpna 2011 - pátek

Další články od Sony Ericsson