logo

Sony Ericsson Live s Walkman: nový SmartPhone z řady hudebních telefonů

Sony Ericsson představuje nový model Sony Ericsson Live s Walkman - SmartPhone s platformou Android, který nabízí jedinečné spojení hudby a sociálních sítí. Telefon je vybaven speciálním tlačítkem pro Walkman, které zajišťuje rychlý přístup k hudebnímu přehrávači.

Stejně tak snadné je i využívání sítě Facebook, díky jejíž integraci lze snadno sdílet i prohlížet aktuální obsah profilů všech přátel. K pohodlnému ovládání telefonu slouží také tlačítko neomezených možností a prostřednictvím speciální služby Qriocity od Sony je možné získat unikátní obsah, především videa a hudbu.

Sony Ericsson Live s Walkman s atraktivním designem nabízí 3,2" displej z minerálního skla a výkonný 1Ghz procesor. Telefon je vybaven pětimegapixelovým fotoaparátem s možností nahrávání videí v rozlišení HD 720p a díky čelnímu fotoaparátu lze vyřizovat videohovory přes Skype. Speciální technologie Sony xLOUD rozšiřuje možnosti kvalitního poslechu hudby, zatímco nejnovější verze platformy Android (Gingerbread 2.3) nabízí přístup k více než 250 000 aplikacím na Android Market.

Nikolaus Scheurer, ředitel marketingu produktů Sony Ericsson, uvedl: "V současné době chtějí mít uživatelé chytrých telefonů snadný přístup k sociálním sítím i k rozmanitým multimediálním obsahům. Nestačí tak pouze dobrá nabídka hudebních funkcí, je důležité, aby telefon nabízel stále nový obsah, který lze rovnou sdílet s přáteli na sociálních sítích. Právě Sony Ericsson Live s Walkman je ideálním modelem, který vše spojuje, navíc ve stylovém provedení."

Ideální kombinace sociálních sítí a kvalitních hudebních funkcí nabízí:

Sony Ericsson Live s Walkman bude dostupný na vybraných trzích od posledního čtvrtletí tohoto roku.

Další články k tématům - Android - Facebook - Qriocity - Skype - SmartPhone - telefon - TrackID - videohovor - Walkman - xLOUD - Nikolaus Scheurer

Článek ze dne 23. srpna 2011 - úterý

Další články od Sony Ericsson