logo

Sony Ericsson Aino

Sony Ericsson představuje nový mobilní telefon Aino. Jedná se o přístroj z multimediálního konceptu "Neomezená zábava". Nabízí tak kombinaci nejžádanějších funkcí jednotlivých produktových řad.

Model Aino je vybaven osmimegapixelovým fotoaparátem s automatickým i dotykovým zaostřováním a funkcí automatické detekce obličeje. O pohodlné prohlížení internetových stránek a videí se postará komfortní 3“ dotykový displej s 16 miliony barev.

Sony Ericsson Aino je novinkou v rámci konceptu mobilů "Neomezená zábava". Atraktivním prvkem moderního designu telefonu je 3“ dotykový displej s 16 miliony barev. Pro rychlé stahování objemných dat a multimediálních souborů je přístroj vybaven podporou datových přenosů HSDPA a WiFi.

Hraví uživatelé ocení, že Aino funguje i jako dálkový ovladač herní konzole PLAYSTATION®3. Přístroj umožňuje uživatelům ovládat a spouštět multimediální obsah uložený v konzoli kdykoliv a kdekoliv. Propojení obou přístrojů je totiž možné jak pomocí domácí sítě, tak přes internet odkudkoliv na světě. Aino rovněž nabídne aplikaci Media Home. Ta umožňuje aktualizovat multimediální obsah v telefonu podle změn v počítači uživatele. Vše funguje bezdrátově pomocí Wi-Fi™ a automaticky – stačí, když uživatel umístí Aino do nabíjecího stojánku.

Přístroj disponuje osmimegapixelovým fotoaparátem s automatickým zaostřováním a rozpoznáváním obličeje a umožňuje také dotykové zaostřování. Blesk a možnost přisvětlení umožňuje pořízení kvalitních fotografií i za zhoršených světelných podmínek. Aino nabízí také stabilizátor obrazu a funkci BestPic™ pro fotografování rychle se pohybujících objektů. Ta zaznamená devět snímků v řadě a uživatel se sám rozhodne, kterou z pořízených fotografií vybere, ostatní snímky se automaticky odstraní.

Pro přehled o přesném místě vzniku fotografií poslouží zabudovaná aGPS, která zaznamenává souřadnice jejich pořízení. Automatické otočení obrazu pak zajišťuje pohodlné prohlížení fotografií či e-mailů.

Pořízené snímky lze uložit přímo do integrované 55MB paměti či na 8GB paměťovou kartu SanDisk microSD™, která je součástí balení. Fotografie je možné také sdílet pomocí obrázkového blogování.

Příjemným doplňkem jsou dodávaná bezdrátová sluchátka MH100. Uživatel si tak může vychutnat hudbu ve vysoké kvalitě čistého sterea bez jakéhokoliv omezení. Pro poslech hudby je zde vedle MP3 přehrávače i rádio FM s RDS.

Sony Ericsson Aino bude v České republice dostupný v listopadu tohoto roku v černém barevném provedení.

Další články k tématům - Aino - displej - dotykový - Ericsson - GPS - PLAYSTATION - Sony

Článek ze dne 29. května 2009 - pátek

Další články od Sony Ericsson