logo

C901 GreenHeart, ekologicky šetrný telefon

Sony Ericsson představuje model C901 ze zcela nové řady telefonů GreenHeart založené na inovacích šetrných k životnímu prostředí. Nový model C901 nabízí pětimegapixelový fotoaparát, xenonový blesk i oblíbené fotografické funkce jako Smile Shutter či Photo fix.

Model C901 GreenHeart zohledňuje dopad rozvoje technologií na životní prostředí. Integrovaný elektronický návod zprostředkovává popis funkcí přímo v telefonu a přitom nahrazuje standardní tištěnou verzi, což přináší významnou úsporu papíru. Využití recyklovaných plastů, energeticky úsporný displej a použití barviv založených na vodě vedou k celkovému omezení emisí CO2 o 15 %.

C901 GreenHeart nabízí výkonný pětimegapixelový fotoaparát s integrovaným xenonovým bleskem, který za zhoršených světelných podmínek zajistí vysokou kvalitu pořízených snímků. Ty pak lze prohlížet na 2,2 palcovém displeji odolnému vůči poškrábání.

K dalším tradičně oblíbeným funkcím fotoaparátu patří Smile Shutter pro okamžité zachycení úsměvů, dále funkce BestPic se snímky vyfotografovanými v po sobě jdoucích krátkých sekvencích či automatické rozpoznání obličeje.

Telefon disponuje také řadou hudebních funkcí. Kromě rádia FM s RDS lze poslouchat hudbu také ve vysoké kvalitě ve formátu MP3. Funkce rozpoznávání hudby TrackID umožňuje kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby.

Prostřednictvím rychlého HSPA připojení na internet může uživatel pohodlně prohlížet videa na serveru YouTube, načítat pořízené snímky jediným stiskem tlačítka na internetové stránky nebo je sdílet pomocí obrázkového blogování.

Sony Ericsson C901 GreenHeart bude v České republice dostupný na podzim tohoto roku.

Další články k tématům - C901 - ekologicky - elektronický - energeticky - Ericsson - fotoaparát - GreenHeart - Shutter - Smile - Sony

Článek ze dne 8. června 2009 - pondělí

Další články od Sony Ericsson