logo

Sony Ericsson MINE

Sony Ericsson spouští tento týden speciální projekt MINE i pro Českou republiku. Kdokoliv nyní může za pomoci speciálních interaktivních stránek navrhnout vlastní originální design krytu pro mobilní telefon Sony Ericsson W508.

Svůj výtvor nebo jakýkoliv jiný návrh si pak může objednat a vybraný kryt mu bude doručen až domů. Všichni návrháři se zároveň mohou až do 1. října zúčastnit celosvětové soutěže MINE. Vítězný design krytu telefonu W508 pak bude sériově vyráběn a distribuován po celém světě.

Vlastní design krytu mobilního telefonu Sony Ericsson W508 může navrhnout každý podle svého vkusu. Vybírat lze z rozmanitého spektra barev, symbolů a vzorů, nápisů i vlastních obrázků, proto každý z návrhů může být atypický s prvky osobitosti a jedinečnosti. Navržený kryt je možné si následně objednat s dodáním až domů. Cena za výrobu a zaslání jednoho krytu je přibližně 300 Kč v závislosti na aktuálním vývoji kurzu.

Návrhy krytů z celého světa se pak průběžně zobrazují v sekci Galerie, kde si je každý může prohlédnout a až do 1. října 2009 hlasovat pro svůj oblíbený. Deset návrhů s nejvyšším počtem hlasů postupuje do dalšího kola, ve kterém odborná porota sestavená společností Sony Ericsson rozhodne o vítězném designu.

Odměnou za kreativitu bude pro autora vítězného krytu nejenom Sony Playstation®3, ale především skutečná produkce patnácti tisíc kopií oceněného krytu, který se stane součástí stylové řady W508 a bude celosvětově distribuován. Vítězové druhého a třetího místa získají telefon Sony Ericsson W508 společně s vlastním navrženým krytem. Ocenění na čtvrtém až desátém místě pak dostanou bezdrátové stereo reproduktory Sony Ericsson MBS-400.

Telefon Sony Ericsson W508 je novým Walkman mobilem s řadou užitečných funkcí. Z hudebních funkcí telefon nabízí Shake control pro okamžité ovládání hudebního přehrávače pohybem přístroje či funkci SensMe™ pro zvolení skladeb podle momentální nálady. Poslouchat hudbu lze s modelem W508 vedle hudebního přehrávače Walkman také prostřednictvím FM rádia s RDS. Přístroj je dále vybaven integrovaným 3,2megapixelovým fotoaparátem s funkcí Photo fix, která upraví snímky pořízené za zhoršených světelných podmínek.

Další články k tématům - design - Ericsson - krytu - Sony - telefon - W508

Článek ze dne 23. července 2009 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson