logo

First 10: soutěž Sony Ericsson o deset SmartPhonů Xperia PLAY

Sony Ericsson spouští speciální soutěž s názvem First 10, ve které se deset výherců stane jako prvními v České republice majiteli celosvětově prvního smartphone telefonu s certifikací PlayStation, modelu Sony Ericsson Xperia PLAY.

SmartPhone Xperia PLAY se na českém trhu začne oficiálně prodávat v průběhu května 2011. Výherní telefony budou navíc očíslované a jejich majitelé tak budou mít záruku, že se jedná opravdu o jeden z prvních deseti kusů u nás. Unikátní soutěž, v níž budou zapojeny populární počítačové hry, bude spuštěna na oficiálním českém Facebook profilu Sony Ericsson Czech Republic. Cílem celé hry je najít telefon - ten, kdo jej objeví jako první, se stane jeho šťastným majitelem. Soutěž bude probíhat ve vybraných městech po celé České republice od 14. dubna do 6. května 2011.

Každý, kdo chce mít šanci na získání jednoho z prvních deseti telefonů Xperia PLAY se může do interaktivní hry snadno zapojit registrací v soutěžní aplikaci na Facebook profilu Sony Ericsson Czech Republic.

Princip First 10 není složitý - ten, kdo první telefon najde, se stane jeho šťastným majitelem. Soutěž inspirovaná samotným herním obsahem Xperia Play bude mít deset samostatných kol, v každém z nich se vyhrává jeden telefon.

V každém kole budou soutěžící postupně seznámeni se třemi indiciemi, pro jejichž splnění zapojí i vlastní nasazení a schopnost rychle reagovat. Setkají se s motivy úspěšných her Need for Speed, Bruce Lee Fighting nebo FIFA 10.

První indicie bude vyzrazena prostřednictvím speciální aplikace na Facebook profilu, druhou indicii budou muset soutěžící odhalit s pomocí promotérů či QR kódů přímo v terénu. Právě proto se soutěž koná ve více městech. S třetí indicií pak přichází rozuzlení hádanky a následně hledání utajené lokace telefonu Xperia PLAY. Ten, kdo první místo s telefonem najde, se v daném kole stává vítězem. V období od 14. dubna do 6. května tak bude postupně vyhlášeno všech deset vítězů.

Android je připraven si hrát se všemi účastníky soutěže First 10, která bude probíhat celkem v sedmi městech po České republice, konkrétně v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Plzni, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Unikátní telefon Xperia PLAY kombinuje zážitek z hraní her v PlayStation kvalitě s poslední verzí technologie Android. Pro ty, kdo se nestanou šťastnými majiteli některého z prvních deseti kusů zapojených do hry First 10, bude telefon v prodeji v průběhu května 2011.

Start soutěžních kol v jednotlivých městech:

Další články k tématům - Android - Facebook - FIFA - PlayStation - SmartPhone - soutěž - telefon - Xperia

Článek ze dne 15. dubna 2011 - pátek

Další články od Sony Ericsson