logo

Se Sony Ericsson W705 se Facebook stává přímou součástí mobilních telefonů

Na český trh přichází mobilní telefon Sony Ericsson W705, který nabízí přímou podporu sociální sítě Facebook. Integrovaná aplikace umožňuje neustálý kontakt uživatele se svými blízkými prostřednictvím přístupu k jedné z nejrozšířenějších sociálních sítí. Přímo na displeji je možné být neustále on-line a vidět, co právě dělají přátelé.

Širší využívání sociální sítě Facebook kdykoliv a kdekoliv podporuje i telekomunikační operátor O2, u kterého je od května Sony Ericsson W705 se službou O2 Internet v Mobilu na prvního půl roku zdarma.

Facebook je jednou z nejoblíbenějších sociálních sítí, která poskytuje jejím uživatelům on-line komunikaci či sdílení multimediálních obsahů. Pro řadu uživatelů znamená dennodenní kontakt se svými blízkými, a proto je možnost ovládat Facebook přes mobil ideální způsob jak o sobě dát všem vědět, a to odkudkoliv.

Walkman mobil Sony Ericsson W705

Vysouvací Walkman™ mobil s označením W705 nabízí kombinaci vynikající zvukové kvality s rozšířenými možnostmi konektivity včetně technologie WiFi.

Walkman W705 je samozřejmě vybaven všemi oblíbenými hudebními funkcemi. K těm patří Shake control pro okamžité ovládání hudebního přehrávače pohybem přístroje, SensMe™ pro zvolení skladeb podle momentální nálady uživatele a samozřejmostí je funkce rozpoznávání hudby TrackID™.

Kromě hudebního zážitku ale nabízí mobilní telefon Sony Ericsson W705 i řadu dalších funkcí. Reprezentativní pracovitý slider nabídne komfortní 2,4“ displej, technologii WiFi se standardem DLNA pro snadné bezdrátové sdílení fotografií, e-mail a podporu rychlých datových přenosů HSDPA i EDGE. To je vhodné zejména pro prohlížení videí na serveru YouTube™, jehož plnou podporu model W705 nabízí. Součástí přístroje je mimo jiné i 3,2 megapixelový fotoaparát nebo FM rádio a v balení uživatel najde 4GB paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (M2™).

Další články k tématům - Ericsson - Facebook - mobil - sdílení - sociální - Sony - W705 - Walkman - WiFi

Článek ze dne 12. května 2009 - úterý

Další články od Sony Ericsson