logo

Xperia arc S: nový chytrý telefon od Sony Ericsson

Nový SmartPhone Xperia arc S s procesorem o frekvenci 1,4 Ghz nyní poskytuje o 25 % vyšší výkon oproti svému předchůdci - Xperia arc, který získal ocenění EISA a stal se Evropským fotomobilem roku 2011 - 2012.

Společnost Sony Ericsson na tiskové konferenci Sony v rámci veletrhu IFA v Berlíně představila nový model Xperia arc S. Tento nenovější přírůstek do rodiny chytrých telefonů řady Xperia navazuje na oceněný model Xperia arc, disponuje vylepšením procesoru na frekvenci 1,4 Ghz, technologií Sony 3D sweep panorama a přístupem ke službám Sony Entertainment Network - "Video Unlimited" a "Music Unlimited".

"Xperia arc S je nejvýkonnější a nejrychlejší Xperia a dokazuje tak, že jsou modely této řady chytrých telefonů ideální také pro zábavní funkce, ke kterým patří například přístup k Music Unlimited a Video Unlimited", řekl Nikolaus Scheurer, ředitel marketingu produktů Sony Ericsson.

Kromě přístupu k zábavním službám nabízí ve své třídě nejlepší technologie Sony. K těm patří například pořízení panoramatických 3D snímků (3D sweep panorama), které lze následně zobrazit na televizi ve 3D prostřednictvím HDMI kabelu. Xperia arc S je stejně jako předchůdce vybaven speciálním displejem věrně zobrazujícím realitu s Mobile BRAVIA Engine. Ve výbavě má také 8,1megapixelový fotoaparát s možností pořizování videa v HD kvalitě a snímačem Exmor R pro fotografování i za zhoršených světelných podmínek.

Uživatelé mohou využít snadné sdílení veškerého obsahu díky aplikaci Facebook v telefonu Xperia a čerpat nový obsah z Android marketu, který obsahuje více než 250000 aplikací.

Sony Ericsson Xperia arc S -  hlavní parametry:

Sony Ericsson Xperia arc S bude dostupný na vybraných trzích ve čtvrtém čtvrtletí 2011 v bílém, černém, stříbrném, modrém a růžovém barevném provedení.

Další články k tématům - 2D - 3D - Android - BRAVIA - EISA - Facebook - fotoaparát - fotomobil - HDMI - SmartPhone - telefon - Video - Xperia - Nikolaus Scheurer

Článek ze dne 1. září 2011 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson