logo

Xperia arc: tenký smartphone s jedinečnou technologií Sony

Xperia arc je kombinací atraktivního designu, kvalitní technologie Sony a platformy Android v nejnovější verzi 2.3. Nový model řady Xperia nabízí výjimečný vizuální zážitek a neomezený svět multimediální zábavy.

Společnost Sony Ericsson představuje nový smartphone Xperia arc, který je vybaven unikátní technologií Sony a nabízí výjimečný multimediální zážitek s nejnovější verzí platformy Android 2.3. Xperia arc je prvním modelem z nastupující nové generace smartphonů řady Xperia, které budou představeny v roce 2011.

Prezident Sony Ericsson Bert Nordberg uvedl: "Rok 2011 začínáme představením naším zatím nejzajímavějším modelem Xperia. Xperia arc propojuje výjimečné provedení technologie Sony s atraktivním designem, který zajisté ocení každý uživatel. Navíc bude model dostupný s nejnovější verzí platformy Android."

Xperia arc je novým modelem, který navazuje na tradici velmi atraktivního designu telefonů Sony Ericsson a posouvá jej ještě dále. Xperia arc je lehký a extrémně tenký s parametrem pouhých 8,7 mm v nejužší části telefonu, přesto však nabízí extra velký 4,2" multi-dotykový displej.

Pohodlné ovládání telefonu a snadné uchopení zajišťuje dokonale navržený design a kvalitní materiál, z něhož je telefon vyroben. Xperia arc nabízí to nejlepší z technologií společnosti Sony. Speciální displej věrně zobrazující realitu s Mobile BRAVIA® Engine poskytuje čistý obraz a je skutečnou zárukou výjimečného vizuálního zážitku.

Navíc je telefon vybaven novým, odborníky oceněným snímačem Sony Exmor R s kvalitní čočkou f/2.4, díky němuž lze pořídit jasné snímky či HD videa ve vysoké kvalitě i za zhoršených světelných podmínek. Všechny fotografie i videa lze pak sdílet v HD rozlišení přímo v televizi v obývacím pokoji s ostatními díky integrovanému konektoru HDMI.

Xperia arc bude uvedena na trh s nejnovější verzí platformy Android a umožní svým uživatelům přístup ke službám Google pro mobilní telefony i k velkému množství aplikací na Android Market. Smartphony řady Xperia navíc disponují širokou nabídkou kvalitních zábavních obsahů, včetně aplikací, map, přístupu k e-mailu a rychlého internetu. Každý uživatel se tak může seznámit s tím nejlepším ze světa zábavy.

Sony Ericsson Xperia arc - hlavní parametry :

Sony Ericsson Xperia arc bude dostupný na vybraných trzích v prvním čtvrtletí tohoto roku v barvách Midnight Blue a Misty Silver.

Další články k tématům - Android - BRAVIA - Exmor - Google - HD - HDMI - smartphone - televize - video - Xperia - Bert Nordberg

Článek ze dne 7. ledna 2011 - pátek

Další články od Sony Ericsson