logo

Telefony Sony Ericsson Mix Walkman a txt pro se představily na Facebooku

Sony Ericsson představuje Mix Walkman a Sony Ericsson txt pro - to jsou dva nové telefony, které byly představeny v rámci celosvětové soutěže na síti Facebook. Oba nové telefony disponují dotykovým displejem s uživatelským rozhraním v rozích displeje, stejně jako nové modely z řady Xperia mini.

Zatímco Sony Ericsson Mix Walkman nabízí spojení zábavy a kvalitního poslechu hudby, Sony Ericsson txt pro je vybaven plnohodnotnou výsuvnou QWERTY klávesnicí a zprostředkuje pohodlnější kontakt s přáteli na sociálních sítích díky speciální integrované aplikaci. Kromě mnoha užitečných funkcí nabízí oba telefony fotoaparáty s nahráváním videa či Wi-Fi připojení pro prohlížení internetových stránek či chatování.

Quentin Cordier, globální produktový marketingový manažer společnosti Sony Ericsson, uvedl: "Velice si vážíme stále se zvyšujícího počtu našich fanoušků na síti Facebook, proto jsme se rozhodli představit nové telefony právě zde, a umožnit našim fanouškům seznámit se s naší značkou i produkty co nejblíže. Spokojenost s užitečnými funkcemi pro poslech hudby a užívání sociálních sítí je dokladem toho, že oba nové telefony budou ideálním doplněním portfolia našich doposud představených telefonů s mnoha zábavními funkcemi."

Sony Ericsson Mix Walkman

Sony Ericsson Mix Walkman představuje novou možnost poslechu hudby ve vysoké kvalitě a navíc zábavnou formou. Pro snadné hledání oblíbených skladeb je určeno speciální tlačítko Zappin. Pouhým stisknutím tohoto tlačítka se přehraje refrén následující skladby, který usnadní rozhodování o poslechu dalších písní.

Připravena je také speciální funkce karaoke, která umožňuje ztlumit hlasy jakékoli skladby tak, že lze zpívat právě přehrávanou oblíbenou skladbu s pouhým doprovodem. K osobitému designu a netradičnímu vzhledu telefonu navíc přispívá řada vyměnitelných pásek, z nichž jedna je vždy součástí balení telefonu.

Sony Ericsson txt pro

Sony Ericsson txt pro nabízí spojení 3" dotykového displeje s 3,2megapixelovým fotoaparátem a plnohodnotnou výsuvnou QWERTY klávesnicí. Díky speciální aplikaci určené pro sociální sítě Facebook a Twitter umožňuje navíc průběžně sledovat aktualizace profilů pěti nejoblíbenějších přátel.

Sony Ericsson Mix Walkman a Sony Ericsson txt pro budou na vybraných trzích dostupné ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

Další články k tématům - Facebook - QWERTY - telefon - video - Walkman - WiFi - Xperia - Quentin Cordier

Článek ze dne 10. června 2011 - pátek

Další články od Sony Ericsson